تبلیغات

سریال طلسم شدگان، داستان و بازیگران + زمان پخش و تکرار از آی فیلم

سریال طلسم شدگان، داستان و بازیگران + زمان پخش و تکرار از آی فیلم

سریال طلسم شدگان , زمان پخش و تکرار سریال طلسم شدگان از آی فیلم , داستان و اسامی بازیگران سریال طلسم شدگان , ساعت پخش و بازپخش سریال طلسم شدگان

سریال طلسم شدگان

سریال طلسم شدگان محصول سال ۱۳۸۲ شبکه تهران به نویسندگی جابر قاسمعلی، تهیه کنندگی ایرج محمدی روزبهانی و مهران مهام و کارگردانی داریوش فرهنگ است.

داستان سریال طلسم شدگان

طلسم شدگان قصه زندگی دختری به نام مهشید (زیبا بروفه) را روایت می‌کند که مشکلات و ناملایمات زندگی از او زنی استوار و پابرجا می‌ سازد. وقایع و ماجراهای این مجموعه که در زمان حال و طی مدتی حدود ۶ ماه اتفاق می افتند ، از زمانی آغاز می شوند که بیماری نسرین ، مادر مهشید که نقش او را بیتا فرهی بازی می‌کند ، به مرحله خطرناکی می‌ رسد. مهشید او را نزد پزشک می برد. دکتر نیما وثوق (امین زندگانی) هنگام،عبور از خیابان با خودروی پارک شده مهشید تصادف می‌کند و یادداشتی برای صاحب آن می‌ نویسد و از او می‌ خواهد تا برای گرفتن خسارت با او تماس بگیرد. این مسئله باعث وقوع ماجراهایی می شود که در نهایت به ازدواج این دو ختم می‌شود و . . .

زمان پخش و تکرار سریال طلسم شدگان از شبکه آی فیلم

سریال طلسم شدگان از ۶ دی ماه هر شب ساعت ۱۸:۰۰ از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن ساعت ۲:۰۰ بامداد و باز پخش دوم آن،ساعت ۱۰:۰۰ صبح از شبکه آی فیلم پخش می گردد.

بازیگران سریال طلسم شدگان

امین زندگانی
مهدی هاشمی
بیتا فرهی
زیبا بروفه
پرویز پورحسینی
حمیرا ریاضی
آناهیتا همتی
زهره حمیدی
صفا آقاجانی
اتابک نادری
حشمت آرمیده
شهرام حقیقت دوست

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار