تبلیغات

بازداشت اعضای مرتبط با حمله برلین در تونس

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

۰۴ دی ۱۳۹۵ اخبار سیاسی 2 بازدید کد خبر:41992

خبرگزایر ایسنا: وزارت کشور تونس امروز (شنبه) از بازداشت اعضای گروه تروریستی مرتبط با أنیس العامری، مظنون اصلی در حمله برلین خبر داد.

وزارت کشور تونس با بیان این مطلب، اعلام کرد که از میان اعضای این گروهک پسر خواهر أنیس العامری بود که اعتراف کرده است که دائی‌اش “امیر” یک گروهک تروریستی فعال در آلمان بود و برای وی پول‌هایی را فرستاده‌ بود تا به او در آلمان بپیوندد.

بازداشت اعضای مرتبط با حمله برلین در تونس 

وزارت کشور تونس اعلام کرد که این گروهک متشکل از سه نیرو بود که سن آنها بین ۱۸ تا ۲۷ سال بود و این گروهک مرتبط با انیس العامری، عامل عملیات تروریستی در شهر برلین آلمان بود.

طبق این اطلاعات، انیس العامری از پسر خواهرش خواسته بود تا اندیشه تکفیری را دنبال کند و از او خواسته بود تا با داعش بیعت کند و وی متن بعیت را ضبط کرده و آن را از طریق برنامه تلگرام برای انیس العامری در آلمان فرستاده بود. العامری نیز مبالغی پول برایش فرستاده بود تا به وی ملحق شود و به گردان “ابوالولاء” درآلمان که خودش امیر این گروه بود، بپیوندد.

پایگاه خبری بروزترین

.

لینک کوتاه مطلب berouztarin.ir/?p=41992

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار