تبلیغات

زمان پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیم + جزییات

زمان پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیم + جزییات

مسابقه خانه ما ، زمان پخش مسابقه خانه ما از شبکه نسیم ، ساعت پخش مسابقه خانه ما از شبکه نسیم ، تکرار پخش مسابقه خانه ما از شبکه نسیم ، باز پخش مسابقه خانه ما از شبکه نسیم ، مستند مسابقه خانه ما

زمان پخش مسابقه خانه ما , ساعت پخش مسابقه خانه ما , بازپخش مسابقه خانه ما , مسابقه خانه ما , زمان پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیممسابقه خانه ما در ۱۰ قسمت به تهیه کنندگی مهدی مطهر و کارگردانی حسام اسلامی و علی رمضان جمعه‌ ها ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش می‌ شود.

زمان پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

مستند مسابقه خانه ما از جمعه ۳ دی ماه ۹۵ هر جمعه شب حوالی ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد حوالی ساعت ۱:۳۰ بامداد و باز پخش دوم آن حوالی ساعت ۹:۵۵ صبح  و تکرار سوم آن ساعت ۱۶:۰۰ بعداز ظهر از شبکه نسیم پخش می گردد.

شهر اصفهان میزبان فصل دوم مسابقه خانه ما است. در این مسابقه سه خانواده تلاش می‌کنند در مدت یک ماه با مدیریت هزینه‌ های زندگی و مصرف درست فقط با پانصد هزار تومان زندگی کنند.

آنها باید در این مدت شیوه مصرف خود را تغییر دهند و به سبک زندگی مطلوب نزدیک شوند.

در هر قسمت از این مجموعه ده قسمتی، ماموریت ویژه ای به خانواده ها محول می‌ شود.

یک ماه زمان برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده و ابتدا آنها که مشکل اضافه وزن دارند، زیر نظر پزشک، برنامه خاصی دریافت می کنند تا بتوانند بعد از ۳۰ روز صرفه جویی در خوراک و اهتمام به ورزش، این مشکل خود را برطرف کنند.

تمام مواد غذایی موجود در یخچال و فریزرهای این خانواده ها، پول نقد و کارت های اعتباری آنها نیز جمع آوری می شود،تا با استفاده از مبلغی که در اختیارشان قرار گرفته، برای تهیه مواد مورد نیاز اقدام کنند؛ آنچه به آنها داده می شود یک کارت بانکی است که ۵۰۰ هزار تومان اعتبار دارد و هزینه یک ماه زندگی این خانواده هاست.

حالا هر یک از آنها روی کاغذ برنده ۵۰ میلیون تومان پول نقد یعنی ۱۰۰ برابر این اعتبار هستند، اما در نهایت تنها یک خانواده جایزه را به دست می آورد، یعنی یکصد برابر موجودی نهایی در این کارت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار