تبلیغات

گوشی همراه جان یک گردشگر امریکایی را در حمله تروریستی ترکیه نجات داد!

گوشی همراه جان یک گردشگر امریکایی را در حمله تروریستی ترکیه نجات داد!به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از وب‌سایت دیلی میل، یک مرد اهل “دلاوِر” آمریکا در میان زخمی‌شدگان حمله تروریستی شب سال نو در استانبول بوده است.

“جاکوب راک” ۳۵ ساله، همراه با دوستانش به ترکیه سفر کرده بود. وی در زمان حمله فرد مسلح به باشگاه شبانه استانبول در این محل حضور داشته است.

پزشکان اعلام کرده اند یک گلوله به پای وی اصابت کرده و گلوله دیگری به تلفن همراه وی برخورد کرده است. این مسئله موجب شد تا از آسیب دیدن به یکی از سرخرگ‌های اصلی بدن وی جلوگیری شود.گفته می‌شود وی فردا از بیمارستان مرخص خواهد شد و به خانواده‌اش در آمریکا بازخواهد گشت.

وی تنها فرد آمریکایی است که در جریان این حمله تروریستی در محل حادثه حضور داشته است. او در مصاحبه‌ای به ان‌بی‌سی گفت پس از تیر خوردن خود را بی حرکت بر زمین انداخته و تظاهر به مُردن کرده است.

مهاجم مسلح در این حادثه تروریستی، ۳۹ نفر را به قتل رساند. بیش از نیمی از قربانیان این حادثه را گردشگران خارجی تشکیل داده اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار