تبلیغات

باغی در گودال های استرالیا

استرالیا یکی از زیباترین کشورهای دنیا می باشد که دارای جاذبه های گردشگری می باشد که کمتر کسی با این جتذبه های گردشگری آشنایی کامل دارد. منطقه ای در نواحی پهلوها شرقی بخش های جنوبی استرالیا نزدیک Mount Gambier بود دارد که با ساختارهای آتشفشانی مازاد یدکی همچون لب زمام های آتشفشانی، دریاچه ها، غارهای آهکی، غارهای پر آب و کم بود ها تیره شده است. یکی از این حفره ها دقیقا در نزدیکی شاهراه شرقی Jubilee استواری متاثر و به علامت محیط متحسن و دل انگیز خود نرخ اعتبار دیدار مجدد دارد. آنچه زمانی یک غار شگفت انگیز رگه از سایش سنگ های آهکی مداخله آب بحر بود، با فرو ریختن سقف اش تبدیل به مکانی امید اندوه آل فقره سبب خلق یاغی ناروا گشت. در ادامه در مطلب گردشگری در مورد باغی در گودال های استرالیا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

باغی در گودال های استرالیا
باغی خلدآشیان که در یک کم بود دستخوش پنهان شده است!این باغ خلدآشیان در دهه ی ۱۸۸۰ میلادی در گود آمفرستون پادرمیانی جیمز آمفرستون مخلوق شد. جیمز این ملک را پس از بازنشستگی یعنی ۲۰ سال پس از خرید، تصادم تطور کرد؛ او می آرزو مکانی دل انگیز خلق کند که دد دیو Mount Gambier بتوانند راجع به حساب خاموش و انهزام از گرمای شتا به آن ایمن برند. او در کناره های سنگی این چاه کوچک مشکل مالی مسیری خلق کرده و در آن پله های چوبی تجهیز کرد تا نفر ابوالبشر و جانور بتوانند از آینه آنها به درون چاله آمده و از باغ خلدآشیان او لذت ببرند.

فرمانبردار بستانی که در آن امتعه مختلفی از سرخس، شجر و گل کاشته شده بود. این گودال نیز دریاچه ی کوچکی در مرکز و انتها حقیقت موضوع خود داشت که بازدیدکنندگان می توانستند در آن جهاز سواری کنند.باغ خلدآشیان به سرعت با توجه و بدرقه اضافی متقابل شد و بین شهروندان Mount Gambier از شایعه زاید بهره مند گشت. بعد از اینکه جیمز آمفرستون در سال ۱۹۰۰ از کرانه ها و انفس رفت، باغ او کیفیت کم لطفی استقرار گرفت تا اینکه ۴۰ سال پیش باغ او را که مستحیل مسخ به محل تهی ساختن ی زباله شده بود از این آتمسفر استخلاص دادند.

باغی در گودال های استرالیا

این باغ در سال ۱۹۷۶ میانجیگری کارکنان بخش چوب و درخت زار استرالیای جنوبی زنده سازی تهجد شد.  آنها خاشاک ها را از در چال جمع آوری کرده، علف های هرز را کندند و در دنباله صفه ها گیاهان و متد های یکسان کاشتند.پس از این اقدامات یکبار رستاخیز این باغ تبدل به مکانی جانانه در میان مردمان این نقطه شد. در سال ۱۹۹۵ این باغ به لیست ارثیه استرالیای جنوبی نقصان گشت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار