تبلیغات

از آشامیدن خون بیمار توسط پرستاران تا سلفی با طحال! +تصاویر

کد خبر: 195855تاریخ انتشار : ۱۳:۱۷:۴۳ - پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶

به تازگی تصاویری بسیار عجیب و نامتعارف از پرستاران روسی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، که آنان را در حالاتی چون آشامیدن خون تا سلفی با طحال بیماران نشان می دهد.
انتشار این سلفی ها در شبکه های اجتماعی با اکنش تند کاربران روسی مواجه شده است.

خبرنگاران جوان: پدیده عجیب و نامتعارفی در شبکه‌های اجتماعی روسیه به نام “سلفی‌های خونین” به‌سرعت در حال رشد است که موجبات نگرانی مردم این کشور را فراهم کرده است.

،

ماجرا از این قرار است که پرستاران روسی عکس‌های نامتعارف و عجیبی از خود در صفحات اجتماعی منتشر می‌کنند و با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند. محتوای عکس‌ها به ژست گرفتن پرستاران کنار بیمارانی با اوضاع وخیم، اعضای داخلی بدن که پس از جراحی خارج شده‌اند و غیره مربوط می شود.

وانمود کردن به نوشیدن کیسه‌های خون بیماران نیز یکی دیگر از مواردی است که به پدیده “سلفی های خونین ” دامن می زند. به گفته مقامات این کشور، پدیده مذکور موجب رواج خشونت و نقض قوانین بهداشتی می شود و از این جهت جای نگرانی دارد.

شروع این پروژه خونین را پرستاری به نام “آنا کیم” زد که با انتشار عکسی کنار یک بیمار مسن او را به تمسخر گرفته بود. به نظر می رسد این پرستاران از بیماران جهت کسب شهرت برای خود در فضای مجازی استفاده می کنند.

البته طبق گزارش‌ها این موضوع مختص پرستاران نیست و یک پزشک زن در شهر” Сыктывка́р:سیکتیوکار” نیز اقدام به گرفتن سلفی نامتعارفی با یک بیمار سالخورده کرده بود.

از دیگر موارد مستند درباره این موضوع می توان به “یالوفولای ۲۰ ساله” برای سلفی گرفتن با طحال یک بیمار در قازان روسیه و نوشیدن کیسه خون بیماران اشاره کرد.

یک مقام فعال در وزارت بهداشت این کشور در اظهارات خود راجع به این موضوع گفت: ما با جدیت مشغول تحقیقات و پیگیری در این باره هستیم و با هر گونه موارد این چنینی به شدت برخورد خواهیم کرد.

www.dustaan.com از  آشامیدن خون بیمار توسط پرستاران تا سلفی با طحال! +تصاویر www.dustaan.com از  آشامیدن خون بیمار توسط پرستاران تا سلفی با طحال! +تصاویر www.dustaan.com از  آشامیدن خون بیمار توسط پرستاران تا سلفی با طحال! +تصاویر www.dustaan.com از  آشامیدن خون بیمار توسط پرستاران تا سلفی با طحال! +تصاویر www.dustaan.com از  آشامیدن خون بیمار توسط پرستاران تا سلفی با طحال! +تصاویر www.dustaan.com از  آشامیدن خون بیمار توسط پرستاران تا سلفی با طحال! +تصاویر www.dustaan.com از  آشامیدن خون بیمار توسط پرستاران تا سلفی با طحال! +تصاویر www.dustaan.com از  آشامیدن خون بیمار توسط پرستاران تا سلفی با طحال! +تصاویر www.dustaan.com از  آشامیدن خون بیمار توسط پرستاران تا سلفی با طحال! +تصاویر از آشامیدن خون بیمار توسط پرستاران تا سلفی با طحال! ' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( 'https://www.dustaan.com/?p=195855

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها

www.yjc.ir-اخبار داغ و جنجالی سایت باشگاه خبرنگاران جوان - اخرین اخبار و مطالب خبر عکس وبگردی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار