تبلیغات

آمدنیوز به پاول دوروف موسس تلگرام هم رحم نکرد +عکس

کد خبر: 196165تاریخ انتشار : ۹:۱۴:۴۶ - شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶

اکاذیب کانال معاند آمد نیوز این بار دامان پاول دوروف موسس پیام رسان تلگرام را گرفته است.

خبرنگاران جوان: کانال تلگرامی آمد نیوز که پس از اشاعه خشونت و دعوت اغتشاش‌گران به بر هم زدن امنیت و آرامش مردم و استفاده از بمب دستی توسط تلگرام حذف شده بود، این بار با کانال جدید خود درصدد نشر اکاذیب و اشاعه اقدامات خلاف امنیت عمومی است.

،

آمد نیوز که همه تلاش خود را برای کشاندن مردم به شرکت در تظاهرات گسترده نقش بر آب می‌بیند، برای روشن نگه داشتن آتش اغتشاشات دست به هر کاری می‌زند در حالی که نمی‌داند این آتش خاکستر شده است.

این کانال که پیش از این به دلیل استفاده از اسناد جعلی و غیر واقعی به جاعل نیوز معروف شده بود این بار نیز از شگرد قدیمی خود برای نشر اکاذیب استفاده کرد. این کانال توییتی جعلی از پاول دوروف مدیر تلگرام منتشر کرد و به نقل از او نوشت:

“تلگرام هیچ چیزی (کانالی) را حذف نخواهد کرد. ”

این در حالی است که آخرین توییت پاول دوروف به ۳ روز قبل باز می‌گردد. حال باید دید تلگرام در مقابل دروغ بستن به پاول دوروف توسط این کانال معاند باز هم سیاست سکوت را در پیش می‌گیرد یا این کانال ضد انسانی را مسدود خواهد کرد.

www.dustaan.com آمدنیوز به پاول دوروف موسس تلگرام هم رحم نکرد +عکس

آمدنیوز به پاول دوروف موسس تلگرام هم رحم نکرد ' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( 'https://www.dustaan.com/?p=196165

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار