تبلیغات

ازدواج دختر آمریکایی با بازی ویدیویی تتریس + عکس

ازدواج نورول موهاجین دختر آمریکایی با بازی ویدئویی تتریس

این روزها ازدواج های عجیب و غریب در گوشه و کنار دنیا بسیار دیده میشود که اکثرا ازدواج های نامتعارف و جاهلانه می باشد .

ازدواج دختر با بازی

ازدواج با همجنس ، ازدواج با خود ، ازدواج با حیوانات و درختان و … انواع مختلف ازدواج های نامتعارفی است که در این سال ها دیده شده است .

ازدواج دختر آمریکایی با بازی ویدئویی جدیدترین ازدواج عجیب و غریب دنیا می باشد که بسیار مورد توجه رسانه های قرار گرفته است .

ازدواج نامتعارف با حیوانات و مردگان و غیره مدتی است که در برخی کشورها باب شده و به نظر می رسد به جای اینکه جهالت های این چنینی به انتها برسد، هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود اما اینکه مسافران ناکجا آباد تا چه مسافتی با قطار جهل قصد پیشروی دارند هنوز مشخص نیست.

ازدواج دختر با بازی تتریس

اکنون نوبت به دختر امریکایی به نام “نورول موهاجین” رسیده که با ازدواج عجیب خود همه اطرافیانش را بهت زده کرد.

از آنجایی که “نورول ” از سال ها پیش علاقه فراوانی به بازی های ویدئویی مخصوصا “تتریس” داشت، با خودش فکر کرد که چنان اعتیادی به این بازی پیدا کرده که هیچگاه توانایی جدایی از آن را ندارد.

بنابراین تصمیم راه حلی برای حل همیشگی این مشکل با خود اندیشید و آن هم ازدواج با این بازی ویدئویی بود، “نورول” وقتی درباره عشق دیرینه اش به شریک عجیب زندگی خود صحبت می کرد گفت: من در سال 2016 روزانه بیش از 12 ساعت را به بازی کردن می گذارندم و پس از پایان این زمان نیز به سختی برای چند ساعت از ان جدا می شدم.

ازدواج دختر آمریکایی با بازی ویدئویی

گفتنی است در حال حاضر عروس دلباخته قصه ما دانشجوی رشته ریاضی است و در دانشگاه اورلاندو تحصیل می کند، البته اگر وقتی برای درس خواندن داشته باشد!

loading...

loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار