تبلیغات

واریز سود سهام عدالت از امروز 18 دی ماه/تکذیبیه

واریز سود سهام عدالت

به گزارش اولی ها: تقریبا از برج شهریور ماه است که قول واریز سود سهام عدالت اجرایی شده است اما تا کنون واریز سود سهام عدالت انجام نشده است. امروز حسن روحانی رییس جمهور ایران در جلسه هیات دولت واریز سود سهام عدالت را تایید نمود.

واریز سود سهام عدالت از امروز 18 دی ماه 96

واریز سود سهام عدالت از امروز 18 دی ماه 96

بعد از اینکه امروز در هیات دولت واریز سود سهام عدالت از امروز 18 دی ما 96 اعلام شد مردم به سرعت در حال جستجو در فضای مجازی و کسب اطلاعات صحیح و تایید خبر واریز سود سهام عدالت 96 هستند.

برای اطمینان از میزان سود سهام عدالت و همچنین داشتن سهام عدالت می توانید به سامانه سهام عدالت و سایت سهام عدالت SAMANESE.IR مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات خود در مورد تمامی جزییات واریز شدن سود سهام عدالت از امروز 18 دی ماه 96 مطلع شوید.

برای مشاهده صورتحساب سود سهام عدالت نیز می توانید به همین وب سایت و سامانه سهام عدالت مراجعه نمایید.

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی خبر واریز سود سهام عدالت را تایید کرد. سید جعفر سبحانی، مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی ضمن رد خبر منتشر شده در برخی رسانه ها از قول خود درباره واریز نشدن سود سهام عدالت، تایید کرد که با موافقت رئیس جمهوری توزیع سود سهام عدالت به مشمولین ثبت نام شده قطعی این طرح، از امروز 18 دی ماه آغاز می شود.

بر اساس این خبر و تاییدیه دیگر مردم نگران واریزی و زمان دقیق سود سهام عدالت نباشند چون سود سهام عدالت بزودی واریز خواهد شد.

خبر واریز سود سهام عدالت از امروز صحت ندارد

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی در گفت ‌و‌گو با میزان، در توضیح خبر واریز سود سهام عدالت با دستور رئیس جمهور از امروز بیان کرد: این خبر به هیچ وجه صحت ندارد و فعلا برنامه ای برای واریز سود سهام عدالت نداریم. هر گونه خبری درباره زمان واریز سود سهام عدالت از سوی این سازمان اعلام خواهد شد و خبرهای غیر هیچگونه سندیت و اعتباری ندارد./میزان

همچنین بخوانید: ۱۵۰هزار تومان سود برای دارندگان سهام عدالت

loading...

loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار