تبلیغات

فال روزانه جمعه 22 دی ماه 96

کد خبر: 198475تاریخ انتشار : ۲۰:۳۱:۲۳ - پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶

فال روزانه ؛ این فال به صورت منظم و روزانه و بر اساس ماه تولد اشخاص بروزرسانی می شود بنابراین شما می توانید با مراجعه به این صفحه از فال روزانه خود اگاه شوید… فال روزانه جمعه ۲۲ دی ماه ۱۳۹۶ فال روزانه شما، فال روز بر اساس ماه تولد شما تهیه شده است فال روزانه جمعه ۲۲ دی ۹۶ متولدین فروردین ماه

وقتی فکری خوب در ذهن پخته شد و طی مشورت با دیگران به درستی آن یقین پیدا کردی بلافاصله باید به آن عمل کرد هر فکری در عمل میتواند تصحیح شده و سر انجام تو را به موفقیت برساند.

، فال روزانه جمعه ۲۲ دی ۹۶ متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز خیلی به اهداف خود اطمینان ندارید، برای اینکه دیگران هم الزاماً روشن و واضح به شما نمی‌گویند که چه خواسته‌هایی دارند. بگذارید این چرخه‌های بی‌پایان ذهنی از زندگی‌تان خارج شوند و فقط از زندگی لذت ببرید. هم اکنون تأثیری که استراحت کردن بر شما می‌گذارد، خیلی بیشتر از انجام دادن یک کار بخصوص است.

فال روزانه جمعه ۲۲ دی ۹۶ متولدین خرداد ماه

در الگوهای ثابت مربوط به دوست‌یابی شما تغییر و دگرگونی حاصل می‌شود. خوشبختانه هر اتفاقی که باعث تغییر دادن فعالیت‌های مربوط به روابط کاریتان شود، باعث بیشتر شدن درآمدتان هم می‌شود و بنابراین احساس بهتری نسبت به شغلتان پیدا خواهد کرد.

فال روزانه جمعه ۲۲ دی ۹۶ متولدین تیر ماه

شما شوخ طبعی خود را از دست داده‌اید. برای همین مثل همیشه نمی توانید از روزتان لذت ببرید، ولی این اتفاق در نهایت به نفعتان خواهد بود. نگران آینده نباشید؛ امروزتان را بسازید، آینده هم به زودی از راه می رسد

فال روزانه جمعه ۲۲ دی ۹۶ متولدین مرداد ماه

برخوردهای تو در تغییر دیدگاههای اطرافیان چندان کار ساز نیست شاید در کنار این رفتارها باید تدابیر دیگری اندیشید به هر حال نباید نا امید شد و همچنان کوشش کرد.

فال روزانه جمعه ۲۲ دی ۹۶ متولدین شهریور ماه

شاید شما هنوز برای اینکه دیگران احساسات شما را بفهمند آمادگی نداشته باشید. اما فراموش نکنید امتناع کردن نمی‌تواند برنامه طولانی مدت ماندگاری برای ثبات بخشیدن به روابط‌تان باشد. اگر شما برای اینکه می‌خواهید اول تصمیم خود را بگیرید،بحث‌های مهم را به تعویق انداخته‌اید، باید اول این دیوارها را خراب کنید و بعد تصمیم‌گیری کنید.باوجود این شما فقط پشت گوش می‌اندازید و امروز و فردا می‌کنید؛ ولی برای تبادل نظر کردن امروز بهتر از فردا است.

فال روزانه جمعه ۲۲ دی ۹۶ متولدین مهر ماه

تو از امکانات و توانمندیهای خوبی برخورداری اما از این امکانات به بهترین شکل استفاده نمیکنی در نتیجه رقیبان طمع کرده و در بسیاری از موارد از تو سبقت میگیرند بجای انتقاد از دیگران از خود انتقاد کن.

فال روزانه جمعه ۲۲ دی ۹۶ متولدین آبان ماه

امروز نشانه شما نسبت به ماه بیشتر از نشانه‌های دیگر حساس‌ شده است، این اتفاق بر روی احساس بدی که نسبت به خود دارید عمیقاً تأثیر خواهد گذاشت و این تغییر حال حتی بر شرایط مالی‌تان هم اثر خواهد گذاشت. در نهایت اگر شما بخواهید از اسرار سر در بیاورید، این تغییر شکل و دگرگونی برای شما مفید واقع خواهد شد.

فال روزانه جمعه ۲۲ دی ۹۶ متولدین آذر ماه

اگر بیاموزی که چگونه باید دل رفیق دوست و یا همسر خود را بدست آوری بقیه ی مشکلات به مرور حل خواهد شد عشق قدرتی لایزال و بی انتها دارد و با کمک آن میتوان بسیاری از درهای بسته را باز کرد.

فال روزانه جمعه ۲۲ دی ۹۶ متولدین دی ماه

طرحی یا برنامه ای بزرگ در راه است و از تو میطلبد تا با تمام توان در آن مشارکت نمایی همکاری را باید ابتدا با خوش بینی شروع کرد و بیهوده نگران و مشوش نبود.

فال روزانه جمعه ۲۲ دی ۹۶ متولدین بهمن ماه

شما احساس می‌کنید که آرزوهای خیلی جاه‌طلبانه جزو بهترین اهداف شما به حساب می‌آیند. لازم نیست که توقعات خود را پایین بیاورید؛ آنچه که اهمیت دارد این است که باید خلاقیت خود را بیشتر کرده و کارهایی را انجام دهید که از نظر روانی احساس خوبی در شما ایجاد کنند. چیزهایی که برایتان مهم هستند فرار نمی‌کنند؛ آنها همین جا هستند تا شما با انرژی و قدرت جدیدی که کسب می کنید دوباره بهشان رسیدگی کنید.

فال روزانه جمعه ۲۲ دی ۹۶ متولدین اسفند ماه

پس از گذر از این مرحله ی سخت و دشوار اکنون میتوانی نفس راحتی بکشی در مورد نتایج کار باید بیشتر توکل بر خدا کرد و منتظر ماند امید است که پیروزی ازآن تو باشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار