تبلیغات

مهدی رحمتی پول می‌ گیرد که گرم هم نکند؟!

کد خبر: 198906تاریخ انتشار : ۱۳:۱۴:۴۵ - شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶

سیدمهدی رحمتی سنگربان دوم  استقلال تهران ظاهرا تمام انگیزه خود را از دست داده است.

خبر ورزشی نوشت: مهدی رحمتی در بازی سایپا وقتی حسینی گلر اول تیم به خاطر مصدومیت روی زمین افتاده بود، از روی نیمکت بلند نمی شد تا گرم کند.

،

دستور اول که برای گرم کردن رسید او از جای خود بلند نشد ولی وقتی شفر شاکی شد، رحمتی بلند شد و گرم کرد و تازه در این لحظات از لب خوانی اش مشخص بود که می گوید:

«بلند شو دیگه.» منظور او به حسینی بود. گرم کردن ساده ترین کار فوتبال است و مهدی رحمتی از این باشگاه پول می گیرد که حتی گرم هم نکند؟! در فوتبال حرفه ای دنیا این چیزها جایی ندارد و بی شک وقتی مربی هر دستوری دهد، بازیکن باید آن را اجرا کند. رحمتی ظاهرا دیگر انگیزه ای ندارد که حداقل فرصت بازی در استقلال را به دست بیاورد. رفتاری که او دیروز نشان داد، گویای آن بود که شاید عمر همکاری دو طرف تمام شده است. وینفرد شفر هم نشان داده از کنار چنین اتفاقاتی ساده نمی گذرد. آیا واقعا پایان همکاری از راه رسیده است.

www.dustaan.com مهدی رحمتی پول می‌ گیرد که گرم هم نکند؟!

مهدی رحمتی پول می‌ گیرد که گرم هم نکند؟! ' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( ' https://www.dustaan.com/?p=198906

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها

اخرین اخبار باشگاه استقلال تهران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار