تبلیغات

تلگرام رفع فیلتر شد

به گزارش اولی ها: بر اساس گزارش برخی از کاربران، به‌ نظر می رسد که تلگرام از دقایقی پیش بر بستر برخی از ارائه دهندگان اینترنت، رفع فیلتر شده است.

تلگرام رفع فیلتر شد

تلگرام رفع فیلتر شد

تلگرام که نزدیک به دو هفته‌ پیش از دسترس خارج شد، به‌ نظر می رسد که از دقایقی پیش رفع فیلتر شده است. با توجه به بررسی های اولی ها و گزارش تعدادی از کاربران، این پیام رسان اکنون بر بستر برخی از ارائه دهندگان اینترنت ثابت و اینترنت همراه در دسترس است؛ البته هم اکنون ارسال و دریافت پیام بر بستر این پیام رسان کمی کُند صورت می‌گیرد.

خاطرنشان می کنیم که در حال حاضر هیچ بیانیه‌ رسمی و معتبری از سوی مقامات رسمی کشور در خصوص رفع فیلتر پیام رسان محبوب تلگرام منتشر نشده است؛ اما گزارش ها حکایت از آن دارند که یک منبع مطلع، رفع فیلتر این پیام رسان را تأیید کرده است. کندی تلگرام باعث شده است ارسال عکس و ویدیو به سختی انجام شود. آیا شما هم اکنون به تلگرام دسترسی دارید؟ لطفا وضعیت عملکرد این پیام رسان را با ما و سایر کاربران عزیز  به اشتراک بگذارید.

همچنین بخوانید: رفع فیلتر وی چت + لینک دانلود

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار