تبلیغات

آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 24 دی 1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 24 دی1396

امروز با ورود یک سامانه بارشی در شمال غرب و به‌تدریج غرب سواحل دریای خزر بارش باران،وزش باد و در مناطق سردسیر بارش برف شروع می‌شود.

به گزارش اولی ها : براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز با تداوم پایداری جو، هوای شهرهای صنعتی و پر جمعیت تهران، کرج، اصفهان ، مشهد و اراک غبارآلود پیش‌بینی می‌شود که از اواخر وقت از غلظت آلاینده‌ها در این مناطق کاسته خواهد شد.

امروز با ورود یک سامانه بارشی در شمال غرب و بتدریج غرب سواحل دریای خزر ابرناکی، وزش باد، بارش باران ودر مناطق سردسیر بارش برف شروع می شود که روز دوشنبه علاوه بر مناطق فوق، گستره بارش به شرق سواحل و مناطقی از شمال شرق نیز کشیده خواهد شد.

همچنین روز سه شنبه بارش تنها در سواحل دریای خزر وخراسان شمالی ادامه خواهد داشت و بعدازظهر امروز و صبح دوشنبه به دلیل افزایش سرعت وزش باد پدیده باد و گرد و خاک در شهرهای مرزی جنوب غرب وغرب کشور دور از انتظار نیست.

آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 24 دی1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 24 دی1396 آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 24 دی1396 آخرین وضعیت آب و هوای کشور در 24 دی

 

tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار