تبلیغات

فال روزانه دوشنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۶

فال روز دوشنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۶فال روزانه دوشنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۶

فال روزانه دوشنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۶

فال روزانه متولدین فروردین ماه

به خاطر کار یا تفریح که باشد باید یک سفر جاده ای کوتاه مدت داشته باشید. می بینید که به سمت شهری کشانده می شوید. آنجا دقیقا آنچیز که می خواستید را پیدا می کنید و آن هم برای عشقتان خواهد بود. شما یک قهرمان می شوید، خوش به حالتان.

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

اگر مساله خیلی سنگین و داغ شدف موضوع را عوض کنید. امروز نمی خواهید وقتتان را صرف دعوا کنید. جروبحث به هیچ کس کمک نمی کند. بهتر است که آرام باشید و به خودتان مسلط شوید. بااین حال سعی کنید که از تمسخر و رفتار ارباب منشانه دست بردارید. هیچ کس دوست ندارد با حرف های سنگین و بی محبتی تحقیر شود. همین الان عوض شوید.

فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز می بینید که جریان بی پایان اطلاعات به سمتتان روانه می شود. همکاران پرحرف دورتان جمع می شوند تا شما هم درگیر مشکلات اداره شوید. وقتی این اتفاق می یابد تمام انرژیتان انگار که از پنجره به بیرون می رود. درمورد زمانتان خودخواه باشید و در اداره تان را ببندید. یک نوشته روی درتان نصب کنید که نوشته باشد “هیچ کس وارد نشود”. ممکن است امروز محبوبیتی نداشته باشید، ولی چه اهمیتی دارد؟

فال روزانه متولدین تیر ماه

یک پروژه ی مناسب پیدا کنید که توجه تان را به آن متمرکز کنید. اگر دیدی که یک دفعه تمام انرژیتان تخلیه شد می توانید آنجا را ترک کنید. امروز تمام آنهایی که وارد اتاقتان می شوند و هوای انجا را تنفس می کنند باید خارج شوند. ساعات طولانی کار با کامپیوتر باعث می شود که بدنتان خشک شده و درد بگیرد. بلند شوید و تمام بدنتان را کش بیاورید. دیگران هم از شما سرمشق می گیرند. شاید که دیگر کسی در اداره نخوابد.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

احساس می کنید که امروز باید به تمیزکاری بپردازید. دوست ندارید که این روزها خانه تان به هم ریخته باشد و مهمان ها سربرسند. اگر دیدید که صندلی موردعلاقه تانخیلی کثیف شده است بهتر است که روی آن را بپوشانید. با همسرتان هم قاطع باشید و از وی هم بخواهید که تصمیم بگیرد مرتب باشد. او هم از شما پیروی می کند.

فال روزانه متولدین شهریور ماه

کسی که به شما علاقه دارد سعی دارد که با شما یک قرار ملاقات ترتیب دهد. این فوق العاده است، ولی نیازی نمی بینید که امروز یا هرروز دیگری عصرهایتان را اینگونه پر کنید. اعضای خانواده و پرنده یتان برایتان کافی هستند. شاید امشب سردرد داشته باشید.

فال روزانه متولدین مهر ماه

شما و معشوقه تان اوقات سختی دارید. بهتر است فرض کنید که معشوقه تان نیز به اندازه شما سرخورده شده است. احتمالا این زمان خوبی است که در مورد خواسته هایتان باهم صحبت کنید. آیا امیدی برای داشتن رابطه ادامه دار دارید؟ شاید الان وقت خوبی برای جدایی نباشد، ولی اگر جفتتان احساس ناامیدی می کنید بهتر است که جدا شوید. خانواده تان از شما حمایت خواهند کرد.

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز مراقب اتفاقات عجیب و غریب اطراف خانواده تان باشید. شاید صداهای عجیبی که می شنوید واقعا ارواحی باشند که در زیرزمین خانه زندگی می کنند. فقط یک شوخی بود! همسرتان می خواهد که هدیه ای که برایتان خریده است را پنهان کند و اینها صدای اوست. چه لحظات بامزه ای دارید.

فال روزانه متولدین آذر ماه

اگر احساس می کنید که برای تمام کارهایی که باید بکنید نفس کم می آورید، کمی خودتان را آرام کنید. امروز آماده ی تجارب جدید باشید و دعوت دوستتان به ناهار را بپذیرید. فردی از گذشته تان هست که اخیرا به شما می اندیشیده است. شایئ بهتر است که در هفته آینده باهم درتماس باشید. یک دوست خوب مثل یک امتیاز خوب است.

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز مالیتان را مرتب کنید. اوایل زمستان است و باید پس انداز داشته باشید که در این ماه اوضاع خوبی داشته باشید. تمام کارت های اعتباریتان را کنار بگذارید و صورت حساب ها را با پول تشویقیتان پرداخت کنید. الان وقت خوبی است که بیمه تان را بازبینی کنید و درصورت نیاز آنرا عوض کنید. عید به سرعت درحال نزدیک شدن است، ولی این بدین معنی نیست که دنیا به پایان می رسد.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز فقط چیزهایی را می بینید که دوست دارید ببینید. درحالت انکار هستید. گاهی اوقات این تنها کاری است که باید بکنید، ولی گاهی اوقات که همه چیز بارور می شود، ممکن است که نتوانید همه ی جنبه ها را ببینید. سعی کنید که به اطرافیانتان گوش کنید و بفهمید که اوضاع از چه قرار است. احتمالا سورپرایز خواهید شد.

فال روزانه متولدین اسفند ماه

اگر امروز سلامتیتان خیلی خوب نیست، واقعا باید سری به دکتر بزنید. در این فصل فقط آنفلوآنزا و سرماخوردگی شایع نیستند، دیگر عفونت ها هم هستند که می توانند خطرساز شوند. امروز این مساله خیلی مهم است. اگر می خواهید که در هفته آینده خوب باشید باید این بیماری را جدی بگیرید.

loading...

loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار