تبلیغات

واکنش گوینده خبر به مصاحبه دیشب «رشیدپور» با رئیس جمهور +عکس

کد خبر: 201977تاریخ انتشار : ۱۳:۳۹:۱۴ - سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

سوسن حسنی دخت گوینده خبر تلویزیون صفحه شخصی اینستاگرامش را در واکنش به مصاحبه دیشب «رشیدپور» با رئیس جمهور به روز کرد.

سوسن حسنی دخت با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: همیشه مصاحبه های آقای [رشیدپور] عزیز را با فن بیان عالی او دوست داشته ام . اتفاق مهمی که افتاده این است که جذابیت اجرای حرفه ای او ، من و البته بسیاری را وادار به نگارش مطلب درباره این گفتکو کرده. اتفاقی که در مصاحبه های پیشین، به علت نمایشی و [کلیشه] ای بودن نیفتاده. به نظرم امشب سوالات او متمرکز بر [شایعاتی] بود که ذهن مردم را درگیر کرده و تکنیک رفع ابهام از شایعات را مرتب استفاده و البته مطلب را با جمع بندی پایانی هر بخش تکمیل می کرد .

،

www.dustaan.com واکنش گوینده خبر به مصاحبه دیشب «رشیدپور» با رئیس جمهور +عکس

واکنش گوینده خبر به مصاحبه دیشب «رشیدپور» با رئیس جمهور

درمواردی ضعف اطلاعات [تخصصی] مشهود بود ، اما بیان متفاوت و برجسته رشیدپور در طرح سوالات ، این مصاحبه را از [مصاحبه] های کلیشه ای و خسته کننده قبلی متمایز کرد ، هر چند نفهمیدم که چرا بابت طرح سوال، مرتب از بابت جسارت !!!!!! عذرخواهی میشد . البته بر اساس [قوانین] کشور ، احترام به مقامات ارشد واجب است و همین موضوع تیزی و برندگی زبان را در بیان صریح مسایل کم می کند اما معنایش این نیست که ما را بابت طرح سوالات خاص شرمنده کند.

هر چند این مصاحبه هم حرف تازه ای برای مردم نداشت ، و تکرار همان جملاتی بود که در تریبونهای مختلف با هیجان زائدالوصفی بیان شده بود اما فتح بابی برای باز تر شدن فضای نقد در گفتگو با مقامات ارشد است .. آن را به فال نیک می گیریم .

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( ' https://www.dustaan.com/?p=201977

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار