تبلیغات

جزئیات کما رفتن استاد شجریان

به گزارش اولی ها: خبری فوری و ناگوار در مورد استاد شجریان در فضای مجازی دست به دست می شود. خبر به کما رفتن استاد شجریان از سوی نزدیکان وی تایید شده است. در خبر زیر در مورد جزییات و علت کما رفتن استاد شجریان و آخرین وضعیت استاد شجریان می پردازیم.

استاد شجریان

استاد شجریان

برخی بستگان استاد محمدرضا شجریان خبر دادند در پی وخامت حال جسمی به کما رفته است

علیرغم تکذیب شرکت دل آواز، از ساعتی پیش برخی فعالان خبری-فرهنگی، خبر از به کما رفتن خسرو آواز ایران؛ استاد محمدرضا شجریان می‌دهند

این در حالی است که چندی پیش نیز خانواده استاد شجریان برای چندین بار مجبور شدند شایعات مربوط به وخیم تر شدن حال وی را طی بیانیه ای تکذیب کنند.

هنوز هیچ منبع رسمی این خبر را تایید نکرده است

آرزوی سلامتی داریم برای استاد شجریان

بیوگرافی استاد شجریان:

استاد محمدرضا شجریان متولد ۱ مهر ۱۳۱۹ در مشهد موسیقیدان، آهنگساز، خواننده و خوشنویس اهل ایران است.

سایت انجمن آسیا وی را پرآوازه ترین هنرمند موسیقی اصیل ایرانی، روزنامهٔ ونکوور سان او را یکی از مهمترین هنرمندان موسیقی جهان و همچنین رادیوی عمومی ملی (NPR) در سال ۲۰۱۰ وی را یکی از ۵۰ صدای برتر جهان معرفی کرده‌است.

محمدرضا شجریان، رئیس کنونی شورای عالی خانه موسیقی ایران، بنیانگذار گروه شهناز و مبدع چند ساز موسیقی می باشد. همچنین از فرزندان محمدرضا شجریان، همایون و مژگان در زمینهٔ موسیقی فعالیت دارند. شجریان در قرائت قرآن نیز فعالیت داشته و دعای ربنا معروف‌ترین تلاوت قرآنیِ اوست؛ این اثر توسط سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به عنوان اثر ملی ثبت شده‌است. خوانندگان سرشناسی چون ایرج بسطامی، شهرام ناظری، حسام‌الدین سراج، حمیدرضا نوربخش و پسرش همایون از شاگردان شجریان هستند.

محمدرضا شجریان، خواندن را از کودکی با همان لحن کودکانه آغاز کرد. از کودکی، با توجه به استعداد و صدای خوبش، تحت تعلیم پدر، که خود قاری قرآن بود، مشغول به پرورش صدای خویش شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار