تبلیغات

تعبیر خواب آب و هوا – تعبیر خواب های دیدن آب و هوای گوناگون در خواب

تعبیر خواب آب و هوای گرم و سرد

تعبیر خواب آب و هوای گرم و سرد

 دراین پست از بخش تعبیر خواب نسیم فان ،قصد داریم شما عزیزان را با تعبیر خواب آب و هوا آشنا کنیم . تغییرات در شرایط جوی و آب و هوایی در خواب می‌تواند نشان دهنده واکنش درونی به شرایط واقعی یا حالات مختلف روحی و احساسی رویابین باشد. ضرب المثل‌هایی مانند آفتاب پشت ابر نمی‌ماند به تاکیذ آب و هوا در ذهن بیننده خواب اشاره دارند. در اینجا با ما همراه باشید تا شرح جامعی از تعبیر خواب آب و هوا را از منابع مختلف ایرانی ، غیر ایرانی  را با هم بخوانیم.

تعبیر خواب آب و هوا از نظر معبران مختلف

محمد ابن سیرین بصری گوید:

اگر هوا سرخ رنگ باشد، قتل است.

اگر سبز دید، غله و نباتات بسیار است.

اگر هوا پر گرد و سرد بیند، پادشاه بیگانه در آن موضع در آید و رنج رساند.

آنلی بیتون می گوید:

روی هم رفته ، دیدن آب و هوای محل و منطقه ای در خواب ، دلالت بر اتفاق های ناگوار برای بیننده خواب دارد .

اگر در خواب احساس کنید ، در هوایی سرد بسر می برید ، معنایش این است که در امور کار و روابط خانوادگی دجار اخلال و اختلاف خواهید شد .

اگر خواب ببینید تحت تأثیر رطو بت هوا قرار گرفته اید ، علامت آن است که خوش بینی شما نسبت به آینده درست نخواهد بو د ، و بدبختی به شما رو خواهد آورد .

اگر در خواب ببینید که تحت تأثیر رطوبت و دماى هوا قرار گرفته‏اید، نشانه‏ى آن است که آینده روشن و خوبى نخواهید داشت و بدبختى به شما روى مى‏آورد. تنفس در هواى گرم، علامت آن است که به خاطر گناهى که مرتکب شده‏اید، رنج خواهید برد. دیدن آب و هوا در خواب، به معنى آن است که بیننده‏ى خواب دچار اتفاقات بدى خواهد شد.

تعبیر خواب آب و هوای گرم و سرد

تعبیر خواب آب و هوای گرم و سرد

 تعبیر دیدن تغییرات جوی در آب و هوا

در سر زمین رویاها آمده:

  آب و هوای خوب : امنیت در همه امور

 آب و هوای بد : خبرهای نا خوشایند

 باد شدید : یک رفاقت بزرگ

آب و هوای طوفانی : دشمنان بدنبال شکست شما هستند.

آب وهوای بارانی : خبری دریافت خواهید کرد که شما را غمگین میکند.

تاثیر رطوبت، سردی و گرمی هوا در تعبیر خواب

ابن سیرین گوید:‌

اگر هوا پر گرد و سرد بیند پادشاه بیگانه در آن موضع در آید و رنج رساند.

تعابیر مرتبط با تعبیر خواب آب

تعبیر خواب حمل آب ، تعبیر خواب آب ریختن ، تعبیرخواب آب بازی 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صحفه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

مطالب متنوع دیگرتعبیر خواب آب گرم – دیدن آب گرم در خواب چه مفهومی دارد؟تعبیر خواب آب گرم – دیدن آب گرم در خواب چه مفهومی دارد؟تعبیر خواب – تعبیر آب چشمه در خوابتعبیر خواب – تعبیر آب چشمه در خوابتعبیر خواب آب خروشان و دیدن آب رودخانه در خوابتعبیر خواب آب خروشان و دیدن آب رودخانه در خوابتعبیر دیدن آب جوش در خواب چه معنایی دارد؟تعبیر دیدن آب جوش در خواب چه معنایی دارد؟تعبیر خواب آب کدر و کثیف، معنای دیدن آب کثیف در خواب چیست؟تعبیر خواب آب کدر و کثیف، معنای دیدن آب کثیف در خواب چیست؟طرز تهیه خوراک نخود فرنگی با مرغ مجلسی و خوشمزه + فیلم آموزشیطرز تهیه خوراک نخود فرنگی با مرغ مجلسی و خوشمزه + فیلم آموزشیتعبیر خوردن آب در خواب از نظر ابن سیرینتعبیر خوردن آب در خواب از نظر ابن سیرینتعبیر خواب آبادانی و تعبیر خواب آباد کردن و خرابیتعبیر خواب آبادانی و تعبیر خواب آباد کردن و خرابیتعبیر دیدن آب در خواب، شنا در استخرتعبیر دیدن آب در خواب، شنا در استخرتعبیر دیدن آب بینی در خوابتعبیر دیدن آب بینی در خواب

انتشار برای دوستان

فیس نماانتشار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار