تبلیغات

خواستگاری جالب در اختتامیه جشن تصویر سال 96 + عکس

خواستگاری جالب در اختتامیه جشن تصویر سال 96

به گزارش اولی ها: مراسم اختتامیه پانزدهمین جشن تصویر سال با یک اتفاق جالب و غیرمنتظره روی صحنه به یادماندنی و خاطره انگیز شد.

خواستگاری به یادماندنی روی صحنه اختتامیه جشن تصویر سال

خواستگاری به یادماندنی روی صحنه اختتامیه جشن تصویر سال

اختتامیه پانزدهمین جشن تصویر سال برگزار شد و جوایز این جشنواره در بخش های مختلف به برگزیدگان آن اهدا شد. اتفاقی غیرمنتظره که روی صحنه رخ داد باعث شور و نشاطی خاص در این مراسم شد و جشن تصویر امسال را به یادماندنی تر کرد.فال حافظ

آیین پایانی پانزدهمین جشن تصویر سال که امشب در خانه هنرمندان برگزار شد، شاهد یک مراسم خواستگاری روی صحنه بود.

سوپرایز در جشن تصویر سال 96 با یک خواستگاری

در این مراسم، زمانی که الناز قندفروش روی صحنه آمد تا جایزه خود در بخش عکس های موبایلی را دریافت کند، سروش جوادیان (عکاس) با اهدای حلقه نامزدی، از او خواستگاری کرد.

در ادامه، سیف الله صمدیان ، دبیر تصویر سال از پدر و مادر این دو عکاس خواست روی صحنه بیایند تا مراسم خواستگاری رسمی و عکسی به یادگاری گرفته شود. امیرعلی جوادیان، عکاس پیشکسوت و پدر سروش جوادیان روی صحنه گفت:«اگر ازدواج را در همه جشنواره ها راه بیندازیم، به آینده جشنواره ها کمک خواهیم کرد.

خواستگاری به یادماندنی روی صحنه اختتامیه جشن تصویر سال

خواستگاری به یادماندنی روی صحنه اختتامیه جشن تصویر سال

در این مراسم همچنین از محمد گل جامجو (مجموعه دار عکس)، مرتضی نیکوبذل (عکاس) و آلفرد یعقوب زاده (عکاس) برای مجموعه عکس هایی که از آثار و مجموعه شان در بخش مالتی مدیای این رویداد به نمایش درآمده بود، تقدیر شد.

برگزیدگان جشن تصویر سال 96معرفی شدند

اختتامیه تصویر سال همچنین با تقدیر از قصیده گلمکانی (فیلمساز و دختر هوشنگ گلمکانی) همراه بود.

صمدیان در این باره گفت:دختری که نامش «قصیده» است به یک «پدیده» تبدیل شده است. او به من می گفت آرزو به دلش مانده یکی از تندیس های تصویر سال را ببرد؛ به او گفتم اگر در یک سال سه فیلم کوتاه بسازی به تو تندیس می دهیم اما او در یک سال هشت فیلم کوتاه ساخت و در کشورهای مختلف برنده جایزه شد.

در این مراسم برگزیدگان بخش عکس ایران ما فاطمه پیشخوان، احسان جزینی، فرناز دمنابی، سهیل زندآذر، امین فائزی، امیرحسین کمالی، محمدجواد مکتبی؛ برگزیدگان بخش عکس ایران ساخت مژگان جعفری، ابوالفضل نسایی، حامد صادقی، پژمان رضایی، ارسلان امانتی، احسان جزینی، افشین میرزایی؛ برگزیدگان بخش عکاسی از مناطق محروم مجید حامدحق دوست، محمد صفرپور، مهدی قاسمی، محمد مهیمنی، ابوطالب ندری؛ بخش ویژه عکس های موبایلی مجید سعیدی، محمدحسین صفایی، ابوالفضل نسایی، بابک کنعانی، کیانوش محبیان، محمد محسنی فر، الناز قندفروش معرفی شدند.

در بخش جایزه عکاس سال وحید ابد محمدحسین ولایتی برنده تندیس تصویر سال و لوح افتخار و جایزه 30 میلیون ریالی شد.

همچنین در بخش گرافیک (پوستر) جوانان زیر 25 سال از مریم عباسی و مهدی مجیدی تقدیر شد، دیپلم افتخار به یاسمن تاوه و ناهید قهرمانی تعلق گرفت و علی مدیری برنده تندیس شد.

در ادامه برگزیدگان بخش کاریکاتور جوانان زیر 25 سال معرفی شدند که از محمدرضا ایزدی، امیرمحمد نوری و صدف گلشنی تقدیر شد. عارف نیازی و مطهره ناسخیان برنده دیپلم افتخار شدند و سحر فتاح تندیس را از آن خود کرد.

سپس در بخش فیلم (بخش جوانان زیر 25 سال)، برای فیلم های زیر 15 دقیقه از علی بنائیان برای فیلم «برای فروش» تقدیر شد. دیپلم افتخار این بخش به برزان رستمی برای فیلم «بالانس» و هِمِن باجلانی برای فیلم «پنهان ترین صداها به رنگ آب اند» داده شد و تندیس آن به مهیار ماندگار برای فیلم «آسمان آبی زمین پاک» اهداء شد.

همچنین بخوانید: واکنش بهنام صفاریان به انتخاب بهنام بانی به عنوان پدیده موسیقی 96

loading...

loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار