تبلیغات

تیپ مردانه نیمه کلاسیک «بوراک اوزچیويت»

بوراک اوزچیویت ستاره ی معروف ترکیه به دلیل ایفای نقش های موفقیت آمیز در سریال هایی همچون عشق غیرممکن و حریم سلطان در خاورمیانه به محبوبیت دست یافته است. او سعی می کند تا در هر شرایطی خوش استایل باشد. لباس های انتخابی او شیک و در عین حال نیمه کلاسیک هستند.

راهنمای تیپ مردانه نیمه کلاسیک با الهام از «بوراک اوزچیويت»اختصاصی « تابناک با تو»؛ بوراک اوزچیویت ستاره ی معروف ترکیه به دلیل ایفای نقش های موفقیت آمیز در سریال هایی همچون عشق غیرممکن و حریم سلطان در خاورمیانه به محبوبیت دست یافته است. او سعی می کند تا در هر شرایطی خوش استایل باشد.

لباس های انتخابی او شیک و در عین حال نیمه کلاسیک هستند. بوراک اغلب از رنگ های تیره و اصلی از جمله سیاه و سرمه ای برای کت و شلوار استفاده می کند. کت تاکسیدو از جمله انتخاب های او بر روی فرش قرمز هستند. او در طول روز شلوارهای جین و تیشرت های ساده با رنگ های تیره می پوشد. لباس هایی که در روز می پوشد ظاهر راحت تر و غیر رسمی دارند و در شب رنگ تیره و اکسسوارهای چرمی و کلاسیک را ترجیح می دهد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار