تبلیغات

بازیگر مشهور زن بخاطر گوگوش ممنوع التصویر شد+عکس

بازیگر مشهور زن بخاطر گوگوش ممنوع التصویر شد+عکس

به گزارش ایران ناز ، بازیگر مشهور زن بخاطر انتشار عکسی با خواننده آنور آبی ممنوع التصویر شد ! این بازیگر خانم مشهور عکسی بیحجاب با گوگوش ، خواننده زن مشهور ایرانی دیگر نمیتواند مدتی به فعالیتهای هنری خود ادامه دهد ! به گزارش ایران ناز گوگوش خواننده و هنرپیشهٔ مشهور ایرانی است. وی از محبوب‌ترین خوانندگان تاریخ موسیقی ایران به شمار رفته و در سایر کشورهای آسیای میانه و خاورمیانه نیز دوستداران بسیاری دارد.

  شنيده ها حاكيست بازيگر زن مشهور به دليل عكس يادگاري بي حجاب با گوگوش ممنوع التصوير خواهد شد.اين بازيگر. زن بسيار پركار و جنجالي است.

بازیگر مشهور زن بخاطر گوگوش ممنوع التصویر شد+عکس

فائقه آتشین با نام هنری گوگوش خواننده و هنرپیشهٔ مشهور ایرانی است. وی از محبوب‌ترین خوانندگان تاریخ موسیقی ایران به شمار رفته و در سایر کشورهای آسیای میانه و خاورمیانه نیز دوستداران بسیاری دارد.در سالهای دههٔ هفتاد میلادی و پیش از انقلاب ایران وی را «شاه‌ماهی موسیقی ایران» می‌نامیدند.  این لقب بعد از بازگشت وی به آمریکا دوباره بر سر زبان‌ها افتاد و در تبلیغات رادیو تلویزیونی تور بازگشت از این نام بسیار استفاده شد.

بهترین آلبوم گوگوش در سال‌های اخیر حجم سبز نام دارد که همکاری دوباره گوگوش با ترانه‌سرای بزرگ اردلان سرفراز بود

مطالب مرتبط:

عکس دیده نشده گوگوش در ایران و اظهارات یک مامور! (عکس)

عکس های چهره گوگوش پس از چندمین جراحی زیبایی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار