تبلیغات

از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر

کد خبر: 224450تاریخ انتشار : ۱۱:۵۶:۳۸ - چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

عضو سابق شورای شهر با بیان اینکه از فروردین ماه امسال نامادری آزار و اذیت این کودکان را افزایش داده است، گفت: این بچه‌ها را در انباری نگه می‌داشته و به شدت آن‌ها را شکنجه می‌داده است.

فاطمه دانشور جزئیاتی در مورد سه بچه ماهشهری که توسط پدر و نامادری مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفتند اعلام کرد.

به گزارش فارس ، وی با بیان اینکه فاطمه ۱۲ ساله،‌ام البنین ۸ ساله، علی اکبر ۵ ساله توسط نامادری مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفتند.

www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر

وی با بیان اینکه پدر این بچه‌ها سه بار ازدواج کرده و فاطمه ثمره ازدواج اولش است، گفت: پدر این بچه‌ها از همسر اولش جدا و بار دیگر ازدواج می‌کند و حاصل ازدواج دوم ۲ فرزند می‌شود. همسر دوم فوت و وی بلافاصله با یک خانم ۲۲ ساله ازدواج می‌کند. این نامادری هم صاحب دو فرزند می‌شود.

www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر

عضو سابق شورای شهر با بیان اینکه از فروردین ماه امسال نامادری آزار و اذیت این کودکان را افزایش داده است، گفت: این بچه‌ها را در انباری نگه می‌داشته و به شدت آن‌ها را شکنجه می‌داده است.

به گفته دانشور، این بچه‌ها مدرسه نرفتند و حتی نمی‌دانند تلویزیون چیست و وقتی برای آن‌ها برنج آوردند نمی‌دانستند چگونه آن را بخورند.

مدیرعامل مؤسسه مهرآفرین با بیان اینکه نامادری با چسب حرارتی لب فاطمه را چسبانده بود و با چکش دندان‌هایش را شکسته است، گفت: تمام پوست این بچه با چسب حرارتی سوزانده شده و حتی بخش‌هایی از سر بچه دچار کچلی شده است.

دانشور می‌گوید که نامادری فاطمه را بیش از بقیه مورد آزار و اذیت قرار می‌داده و حتی یک تکه گوشت لب بچه نیز کنده شده است.

وی با بیان اینکه نامادری فاطمه را مجبور به فرش شستن می‌کرده و بعد به او گیر می‌داده است؛ گفت: به خاطر اینکه دختر ۱۲ ساله فرش را کثیف شسته بود ناخن‌هایش را کشیده است.

دانشور گفت: نامادری بچه‌ها را در زیرزمین می‌انداخت آن‌ها را می‌بست و می‌گفت: اگر فریاد بزنید بیشتر کتکتان می‌زنم و آن‌ها هم از ترسشان صدایشان در نمی‌آمد. حتی نامادری چکشی در انباری گذاشته بود و با آن بچه‌ها را تهدید می‌کرد وقتی میهمان به خانه‌شان می‌آمد به بچه‌ها می‌گفت: حق ندارید صدایتان در بیاید.

عضو سابق شورای شهر گفت: این بچه‌ها دو عموی خوب دارند که وضع مالی مناسبی هم دارند، اما با پدر این بچه‌ها به دلیل ازدواج سومش قطع رابطه کرده بودند.

وی گفت::این بچه‌ها با عموهایشان در یک کوچه زندگی می‌کنند، یک روز که نامادری بچه‌ها را دست بسته در حیاط می‌زده زن‌عموی آن‌ها از پشت‌بام به صورت اتفاقی این صحنه را می‌بیند و بقیه را مطلع می‌کند.

www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر

دانشور با تأکید بر این موضوع که این بچه‌ها دچار سوتغذیه شدند و به لحاظ روانی مشکل دارند، گفت: جالب است که نامادری این بچه‌ها با قید وثیقه آزاد شده و دو بچه‌اش را با خود برده وقتی مددکار ما تحقیق کرد تا بداند سرنوشت آن دو بچه چه شده است و همسایه‌ها گفتند این خانواده شر هستند و تعادل روانی ندارند در حال حاضر وضعیت آن دو بچه نگران‌کننده است.

وی ادامه داد: نامادری به این بچه‌ها فقط نان و آب می‌داده است.

به گفته وی پدر بچه‌ها به زندان رفته و همه تقصیر‌ها را به گردن گرفته است.

وی گفت: به ازای هر کودک‌آزاری آشکار ۲۰ کودک‌آزاری پنهان وجود دارد و نمی‌دانم چرا تاکنون مجلس لایحه حمایت از کودکان را معلق نگه داشته و به آن رسیدگی نمی‌کند.

0

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر مردی که برای زن شوهردار شناسنامه جعلی گرفت! www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر پایان مرگبار رابطه عشقی داماد و مادرزن www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد! www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر بیوگرافی و عکس های جدید سارا و نیکا فرقانی بازیگران سریال پایتخت www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر تصاویری زیبا از جشن تولد 50 سالگی مهران مدیری +بیوگرافی www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر بیوگرافی و عکس های کتایون ریاحی در کنار همسر و پسرش www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر این دختر به خاطر زیبایی بیش از حدش، گدایی می کند! +تصاویر www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر ازدواج احمد مهرانفر و مونا فائض پور +عکس ها و بیوگرافی www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر پدیده عجیب بارش ماهی در هندوراس! +فیلم و عکس www.dustaan.com از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر بیوگرافی امید آهنگر و همسرش نوشین حسین خانی +عکس های دیده نشده

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار