تبلیغات

سریال ایرانی و ترسناک احضار در ژانر وحشت + تیزر

سریال ایرانی و ترسناک احضار در ژانر وحشت

به گزارش اولی ها: داستان سریال احضار که در ژانر ترسناک و هارور ساخته می شود درآمیخته با وحشت، ترس و استرس است و در خلاصه قصه سریال آمده: اغلب ترس‌ ها با شناخت ما از بین می‌ روند، اما این وسط ترس‌ هایی که تا مرگت ناشناخته می‌ مانند، رهایمان نمی‌ کنند و همیشه کنارمان هستند.

سریال ایرانی احضار

سریال ایرانی احضار

این سریال به زودی و از اوایل سال ۹۷ وارد شبکه نمایش خانگی می شود و انتظار می رود که این سریال مورد اقبال ببیندگان قرار بگیرد، چون در ژانر ترسناک قطعا حرف هایی برای گفتن خواهد داشت.

احمدرضا آخوندزاده، طراح صحنه «احضار» که از آن به عنوان اولین سریال ژانر وحشت ایران نام برده می‌شود درباره آخرین وضعیت این اثر گفت: «فیلمبرداری فصل اول سریال «احضار» به اتمام رسیده است و در حال حاضر در مراحل فنی قرار دارد.»

او افزود: «چنان چه پس از عرضه، با استقبال مخاطبان روبه رو شود فصل دوم آن در 10 قسمت ساخته خواهد شد و اگر بازخورد خوب نباشد فصل دومی نخواهد داشت.»

این طراح صحنه به ژانر وحشت در ایران پرداخت و اظهار کرد: «ما نمی توانیم در آثارمان از موقعیت های ژانر وحشت در دنیا که مثلا در فیلم «اره» وجود دارد استفاده کنیم چون با فرهنگ مان سازگار نیست و بنابراین به سمت استفاده از داستان های قرآنی رفتیم و داستان طوری پایان بندی شد که اگر قرار بر اتمام و ساخته نشدن فصل بعدی باشد مشکلی پیش نیاید.» 

عکس صحنه ای از جن گیری در سریال ترسناک احضار

عکس صحنه ای از جن گیری در سریال ترسناک احضار

آخوندزاده درباره فضای سریال «احضار» توضیح داد: «رامین عباسی‌زاده سال هاست که در مقام تهیه کننده در عرصه فیلمسازی فعالیت می کند اما برای اولین بار است که کارگردانی می کند. راش ها را که سر صحنه نگاه می کردم، تصاویر درست گرفته می شد اما این که در تدوین چه پیش خواهد آمد مشخص نیست. یک قاعده وجود دارد و آن این که گفته می شود برای نترسیدن از فیلمی در ژانر وحشت، صدای آن را قطع کنید. چون در صورت قطع صدا ۷۰ درصد ترس فیلم از بین خواهد رفت.»

او ادامه داد: «باید دید صداها و افکت هایی که به فیلم اضافه می شود چگونه خواهد بود. آن چه ما در تصویر می دیدیم خوب، درست و با کیفیت بود. بیشتر فضاهای گرفته شده در «احضار» داخلی است. یک سری فضاها مثل خانه و بیمارستان را هم با دکور ساختیم مثلا اتاق عمل، اتاق کار و بخش را با پارتیشن بندی به شکل بیمارستان درست کردیم.»

این طراح صحنه درباره فضای انتزاعی سریال «احضار» بیان کرد: «قسمتی از این سریال در فضای انتزاعی است که رویا و وهم دختر داستان را شامل می شود.»

آخوندزاده خاطرنشان کرد: «در طول مدت تولید این سریال با گروه های مختلفی کار شد و هر بار تیم تغییر کرد. شاید این شیوه به کار ضربه بزند اما در هزینه به صرفه تمام شده است. در چنین حالتی کسی هم اطلاعات درستی از پشت صحنه کار ندارد که چه زمانی قرار است به بازار عرضه شود یا تدوین آن در چه مرحله ای است.»

عکس ترسناک سریال خانگی احضار

عکس ترسناک سریال خانگی احضار

«احضار» اولین سریال در ژانر وحشت به کارگردانی رامین عباسی زاده است. بازیگران «احضار» برای اولین بار است که جلوی دوربین رفته اند و مخاطب ذهنیتی از آن ها ندارد.

تیزر سریال احضار

همچنین بخوانید: پارمیدا محمودیان، اولین دختر وزنه برداری ایران

loading...

loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار