تبلیغات

روایت مدیر مدرسه‌ ای که معلم اش به دست والدین یک دانش‌ آموز کتک خورد

کد خبر: 224818تاریخ انتشار : ۲۰:۳۳:۴۸ - پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

“موسی سعیدی” مدیر مدرسه در حمیدیه خوزستان:  در ۱۵ فروردین دانش آموز توسط دبیر به علت بی نظمی هل داده می شود و زمین می خورد. طی این حادثه دانش آموز از ناحیه دست راست مصدوم می شود.

طبق قانون دبیر خاطی به بازرسی معرفی و طی جلسه ای که با ولی و دبیر انجام می شود مصالحه صورت می گیرد.

روز گذشته ۵ اردیبهشت دبیر به دانش آموز اجازه ورود به کلاس نمی دهد که بعد از دقایقی ولی دانش آموز با ۳ تن ناشناس به مدرسه می آید و مباشرت به فحاشی و درگیری فیزیکی می کنند.

در این بین ضارب با پنجه بوکس دبیر را از ناحیه بینی مصدوم و متواری می شود/ حمیدیه امروز

جزییات ضرب و شتم معلم توسط ولی دانش‌آموز

روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان: در پی تاخیر یکی از دانش‌آموزان روستای دهکده حمیدیه همکارمان آقای جرفی دانش‌آموز را به دفتر راهنمایی می‌کند که پس از تماس وی با اولیا خود، پدر وی بدون هماهنگی و اطلاع مسئولان مدرسه به کلاس درس معلم مراجعه کرده و وی را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

هم اکنون ضارب دبیر فیزیک متواری است/ایلنا

www.dustaan.com روایت مدیر مدرسه‌ ای که معلم اش به دست والدین یک دانش‌ آموز کتک خورد

0

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com روایت مدیر مدرسه‌ ای که معلم اش به دست والدین یک دانش‌ آموز کتک خورد فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com روایت مدیر مدرسه‌ ای که معلم اش به دست والدین یک دانش‌ آموز کتک خورد از شکستن دندان با چکش تا بستن لب‌ های دختر بچه ۱۲ ساله! +تصاویر www.dustaan.com روایت مدیر مدرسه‌ ای که معلم اش به دست والدین یک دانش‌ آموز کتک خورد فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com روایت مدیر مدرسه‌ ای که معلم اش به دست والدین یک دانش‌ آموز کتک خورد پایان مرگبار رابطه عشقی داماد و مادرزن www.dustaan.com روایت مدیر مدرسه‌ ای که معلم اش به دست والدین یک دانش‌ آموز کتک خورد بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد! www.dustaan.com روایت مدیر مدرسه‌ ای که معلم اش به دست والدین یک دانش‌ آموز کتک خورد تصاویری زیبا از جشن تولد 50 سالگی مهران مدیری +بیوگرافی www.dustaan.com روایت مدیر مدرسه‌ ای که معلم اش به دست والدین یک دانش‌ آموز کتک خورد جزئیات شکنجه 3 کودک در ماهشهر با چکش و میله داغ +تصاویر www.dustaan.com روایت مدیر مدرسه‌ ای که معلم اش به دست والدین یک دانش‌ آموز کتک خورد این دختر به خاطر زیبایی بیش از حدش، گدایی می کند! +تصاویر www.dustaan.com روایت مدیر مدرسه‌ ای که معلم اش به دست والدین یک دانش‌ آموز کتک خورد تصاویری جالب و دیدنی از بازیگران ایرانی در اینستاگرام «673» www.dustaan.com روایت مدیر مدرسه‌ ای که معلم اش به دست والدین یک دانش‌ آموز کتک خورد ازدواج احمد مهرانفر و مونا فائض پور +عکس ها و بیوگرافی www.dustaan.com روایت مدیر مدرسه‌ ای که معلم اش به دست والدین یک دانش‌ آموز کتک خورد بیوگرافی و عکس های کتایون ریاحی در کنار همسر و پسرش www.dustaan.com روایت مدیر مدرسه‌ ای که معلم اش به دست والدین یک دانش‌ آموز کتک خورد بیوگرافی و عکس های جدید سارا و نیکا فرقانی بازیگران سریال پایتخت

مطالب مشابه

فشردن گلوی معلم زن توسط ولی دانش‌آموزفشردن گلوی معلم زن توسط ولی دانش‌آموزکتک خوردن دانش‌ آموز بندرعباسی از سوی معلم به دلیل خندیدن! +عکسکتک خوردن دانش‌ آموز بندرعباسی از سوی معلم به دلیل…شکستن دست دانش آموز توسط معلم در نهبندان + عکسشکستن دست دانش آموز توسط معلم در نهبندان + عکسمعلم عصبانی هم دانش آموز را زد، هم مادر دانش آموز را! +عکسمعلم عصبانی هم دانش آموز را زد، هم مادر دانش آموز را! +عکسمعلم خشمگین دانش اموز شیرازی را روانه بیمارستان کرد!معلم خشمگین دانش اموز شیرازی را روانه بیمارستان کرد!آسیب مغزی یک دانش آموز مشگین شهری +عکسآسیب مغزی یک دانش آموز مشگین شهری +عکسدانش آموز تهرانی معلم خود را با چاقو مجروح کرددانش آموز تهرانی معلم خود را با چاقو مجروح کردضرب و شتم ۸ دانش‌ آموز اصفهانی توسط مشاور مدرسهضرب و شتم ۸ دانش‌ آموز اصفهانی توسط مشاور مدرسهکتک زدن شدید معلم توسط شاگردش +عکسکتک زدن شدید معلم توسط شاگردش +عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار