تبلیغات

مدل موی عجیب یک شیر سوژه ی عکاسان شد!

تصاویر این شیر شگفت انگیز در رسانه های جهان منتشر شده است. یک عکاس حیات وحش به نام (باراس چاندرا) توانست این عکس جالب را بگیرد. او می گوید: موهای این شیر شگفت انگیز بود و به شدت توجهم رو به خودش جلب کرد، با خودم گفتم اگر نمی تونم موهایم را شبیه او درست کنم، لا اقل می توانم عکسش را بگیرم و در اینترنت منتشر کنم.

مدل موی عجیب یک شیر سوژه ی عکاسان شداختصاصی «تابناک با تو»؛ به نظر می رسد این آخرین مدل مو در دنیای شیرها باشد. یک شیر در پارک نایروبی کنیا با مدل موهای عجیب خود توجه همه را به خود جلب کرده است، گویا او از آخرین مد دنیای شیرها پیروی می کند!

مدل موی عجیب یک شیر سوژه ی عکاسان شد

تصاویر این شیر شگفت انگیز در رسانه های جهان منتشر شده است. یک عکاس حیات وحش به نام آقای (باراس چاندرا) توانست این عکس جالب را بگیرد. او می گوید: "موهای این شیر شگفت انگیز بود و به شدت توجهم را به خودش جلب کرد، با خودم گفتم اگر نمی توانم موهایم را شبیه او درست کنم، لا اقل می توانم عکسش را بگیرم و در اینترنت منتشر کنم". او در ادامه می گوید: "علاقه ی من به دنیای وحش از کودکی شکل گرفت. حیوانات و دنیای آنها را دوست دارم و قبل از این عکس هم به خاطر یک عکس دیگر حیات وحش از پارک نایروبی جایزه گرفته ام".

مدل موی عجیب یک شیر سوژه ی عکاسان شد

پارک نایروبی کنیا در سال ۱۹۴۶ میلادی تأسیس شد و مساحت آن به ۴۵ کیلومتر مربع می رسد و زیستگاه متنوعی برای حیات وحش از جمله میمون، گورخر، پلنگ، ببر و شیر و حیوانات وحشی دیگر است. نایروبی پایتخت کشور آفریقایی کنیا است.

مدل موی عجیب یک شیر سوژه ی عکاسان شد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار