تبلیغات

طراحی جواهرات شگفت انگیز با الهام از حیوانات و گیاهان

جواهرات کوکو شانل به تازگی مجموعه جواهرات (سولو سینی دو لیون) را روانه بازار کرده است که سر یک شیر را بر روی انگشتر طراحی نموده. خانه ی مد بوچرن و چوپارد هم از این رقابت عقب نمانده اند و جواهرات زیبایی را با الهام از طبیعت زیبا ساخته اند.

طراحی جواهرات شگفت انگیز با الهام از حیوانات و گیاهاناختصاصی «تابناک با تو»؛ طبیعت منبع الهام تعداد زیادی از طراحان جهان است. لباس ها، اکسسوارها و ساعت هایی که با الهام از حیوانات و گیاهان, پرندگان و شکوفه ها طراحی شده اند. جواهرات کوکو شانل به تازگی مجموعه جواهرات (سولو سینی دو لیون) را روانه بازار کرده است که سر یک شیر را بر روی انگشتر طراحی نموده. خانه ی مد بوچرن و چوپارد هم از این رقابت عقب نمانده اند و جواهرات زیبایی را با الهام از طبیعت زیبا ساخته اند. در این گزارش نمونه هایی از آنها را می بینیم.

طراحی جواهرات شگفت انگیز با الهام از حیوانات و گیاهان طراحی جواهرات شگفت انگیز با الهام از حیوانات و گیاهان طراحی جواهرات شگفت انگیز با الهام از حیوانات و گیاهان طراحی جواهرات شگفت انگیز با الهام از حیوانات و گیاهان طراحی جواهرات شگفت انگیز با الهام از حیوانات و گیاهان طراحی جواهرات شگفت انگیز با الهام از حیوانات و گیاهان طراحی جواهرات شگفت انگیز با الهام از حیوانات و گیاهان طراحی جواهرات شگفت انگیز با الهام از حیوانات و گیاهان طراحی جواهرات شگفت انگیز با الهام از حیوانات و گیاهان طراحی جواهرات شگفت انگیز با الهام از حیوانات و گیاهان طراحی جواهرات شگفت انگیز با الهام از حیوانات و گیاهان طراحی جواهرات شگفت انگیز با الهام از حیوانات و گیاهان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار