تبلیغات

قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر

کد خبر: 233610تاریخ انتشار : ۱۱:۱۷:۴۸ - جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

سالن یکی از دادگاه های آمریکا لحظات تاثیرگذاری را شاهد بود؛ وقتی قاضی متهم را پس از ۲۷ سال گذراندن عمر در پشت میله های زندان به اتهام قتل مأمور پلیس بیگناه شناخت.

«جان» پس از خوانده شدن حکم بیگناهی به شدت گریست. او وکیل خود را در صحنه ای عاطفی به آغوش کشید و به قاضی نزدیک شد و به نشانه ی تشکر دستان او را به گرمی فشرد.

جان گفت: “بیست وهفت سال گذشت و من برای زندگی و اثبات بی گناهی ام جنگیدم…من مستحق هیچ کدام از چیزهایی که در این سالها بر من گذشت نبودم. من بیگناه و شریف هستم و همیشه بیگناه بودم”. او گفت: “مردی را به اشتباه مجرم شناختید و در زندان انداختید اما گناهکار اصلی هنوز آزاد است”.

www.dustaan.com قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر

سال پیش در ۱۳ آگوست سال ۱۹۹۱ میلادی دو مأمور پلیس به نام های رونالد نیچر و رابرت کروسون در ماشین پلیس نشسته بودند که دو نفر به سمت آنها شلیک کردند.

بنا به گزارش پلیس این دو نفر قصد سرقت از ماشین پلیس را داشتند. نیچر  با اصابت پنج گلوله و بر اثر شدت جراحات از دنیا رفت و کروسون نجات یافت.

پلیس براساس معلوماتی که منبع آن ناشناس و مجهول بود “جان بون” که آن زمان ۱۴ سال داشت و همدست فرضی او روزین هارگروف را در این ماجرا گناهکار شناخت.

کروسون افسر پلیس تنها شاهد ماجرا بود و عکس این دو را از میان مجموعه ای از عکس ها انتخاب کرد و رأی دادگاه فقط با گذشت یک روز از محاکمه صادر شد. به تازگی قاضی خانم شاندینا سیمپسون, جان بون را از اتهام قتل مأمور پلیس تبرئه کرده و او را بیگناه شناخته است.

www.dustaan.com قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر

0

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر جزئیات درگذشت سید مصطفی موسوی ، مجری و مدیحه سرای رسانه ملی +عکس www.dustaan.com قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد! www.dustaan.com قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر تیپ دیدنی سارا و نیکا در مراسم اکران خصوصی یک فیلم +تصاویر www.dustaan.com قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر فوتبالیست مشهور در یک روز با دو دختر ازدواج خواهد کرد! +تصاویر www.dustaan.com قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر تقاضای شرم‌ آور شوهر از زن جوانش +عکس www.dustaan.com قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد! www.dustaan.com قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر تصاویری جالب و دیدنی از بازیگران ایرانی در اینستاگرام «673» www.dustaan.com قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر مردی که با سر بریده شده همسرش در حال قدم زدن در خیابان است! +عکس www.dustaan.com قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر ارتباط زنم با دوستانم فراتر از یک دوستی بود! www.dustaan.com قاتلی که پس از تحمل 27 سال زندان، بی گناه شناخته شد! +تصاویر فیلم: ربودن دختری ١٨ ساله در محله ملازینال تبریز

مطالب مشابه

محاکمه 6 مامور پلیس به اتهام قتل 3 نفر در تهرانمحاکمه 6 مامور پلیس به اتهام قتل 3 نفر در تهرانعامل شهادت مأمور پلیس به قصاص محکوم شدعامل شهادت مأمور پلیس به قصاص محکوم شدروش عجیب یک مجرم برای فرار از زندان! +عکسروش عجیب یک مجرم برای فرار از زندان! +عکسجنجال قتل بیرحمانه زن جوان توسط پلیس عصبانی +تصاویرجنجال قتل بیرحمانه زن جوان توسط پلیس عصبانی +تصاویرمردی که پس از ۳ سال با اثبات بیگناهی اش از قصاص نجات یافتمردی که پس از ۳ سال با اثبات بیگناهی اش از قصاص نجات یافتتجاوز مرد شیطان صفت به یک کودک ۳ ساله در امریکا +عکستجاوز مرد شیطان صفت به یک کودک ۳ ساله در امریکا +عکسقاتل شیطان صفت در دادگاه بی پروا از خواهر زنش تعریف کرد! + عکسقاتل شیطان صفت در دادگاه بی پروا از خواهر زنش تعریف…مادری که اشتباهاً به جرم قتل فرزندش، 32 سال در زندان ماند! +عکسمادری که اشتباهاً به جرم قتل فرزندش، 32 سال در زندان…مردی که از اعدام نجات یافته بود، یک نفر دیگر را کشت!مردی که از اعدام نجات یافته بود، یک نفر دیگر را کشت!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار