تبلیغات

مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند

کد خبر: 233952تاریخ انتشار : ۱۰:۵۸:۵۳ - شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

خراسان نوشت:بیست و هفتم فروردین امسال، مرد ۴۳ ساله که در پی سوء ظن هایی با عناوین «خیانت، رابطه و …» شریک زندگی اش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رسانده بود، با سرو وضعی آشفته و دستانی لرزان، وارد کلانتری شد و در حضور رئیس کلانتری پنجتن مشهد راز جنایتی هولناک را فاش کرد.

www.dustaan.com مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند

او که کلاف پیچیده سوء ظن هایش را به تباهی خود و نزدیکانش گره زده بود، گفت: زندگی خوبی داشتم چرا که همسرم دوشادوش من برای سعادت خانواده ام زحمت می کشید تا جایی که وقتی من دچار تألمات روحی شدم و با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کردم، او بخش زیادی از تامین هزینه های زندگی را به عهده گرفت و در بیرون از منزل مشغول کار شد تا حداقل فرزند هفت ساله ام از تحصیل باز نماند.

با وجود این زمانی در سراشیبی بیراهه بدبختی و فلاکت قرار گرفتم که دچار بیماری مزمن روحی شدم اما هیچ وقت برای معالجه خودم به پزشک مراجعه نکردم. این بیماری طوری در جسم و روحم رخنه کرده بود که ناخودآگاه زندگی مشترکم را وارد مرحله خطرناکی کرد تا جایی که در روابط خصوصی بین من و همسرم تاثیر نامطلوبی گذاشت.

این موضوع که حالتی متوهم و وسواس گونه به خود گرفته بود موجب شد تا روابط بین من و همسرم سرد شود. آرام آرام فاصله عاطفی عمیقی در زندگی مشترک ما به وجود آمد تا جایی که دیگر در کنار یکدیگر بودن، به ماجرایی سرد و بی روح تبدیل شد و من هر روز بیشتر با افکار پوچ از همسرم دور می شدم.

این گونه بود که کم کم دیوار بی اعتمادی بلندی بین من و او به وجود آمد به طوری که سوء ظن های هولناکی مانند خوره وجودم را تسخیر کرد. به همین دلیل درحالی در پرتگاه سقوط و بدبختی قرار گرفته بودم که هیچ وقت نتوانستم حتی برای لحظه ای به عاقبت این سوء ظن های وحشتناک بیندیشم. احساس این که همسرم به من خیانت می کند درحالی وجودم را می لرزاند که همه نزدیکان و حتی همسایگانم به نجابت و پاکدامنی همسرم ایمان داشتند و از صمیم قلب بر آن مُهر تایید می زدند ولی من آن قدر در مرداب توهم و سوء ظن فرو رفته بودم که هر رفتار و عمل او را به زشتی تعبیر می کردم تا به خودم ثابت کنم که همسرم به من خیانت می کند اما هیچ وقت نتوانستم حرکت خیانت آمیزی از او ببینم.

وقتی کلاف زشت افکارم به موضوع اشتغال همسرم در بیرون از منزل گره خورد، همسرم از کارش استعفا کرد تا این که کارفرمای او برای بازگشت همسرم و دانستن انگیزه استعفایش چند بار با تلفن همراهش تماس گرفت. همین موضوع بر شدت سوء ظن هایم افزود و در میان فریادهای ملتمسانه همسرم که «اشتباه می کنی!»

ضربات مرگبار قفل آهنین کتابی را بر سرش فرود آوردم و …

دقایقی بعد در حالی ماموران انتظامی با فرماندهی سروان محمد ولیان (رئیس کلانتری پنجتن) به محل جنایت واقع در پنجتن ۶۸ رسیدند که پسر هفت ساله ای اشک ریزان فریاد می کشید بگذارید داخل خانه بروم تا نمره بیستم را به مادرم نشان بدهم .

0

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند خلاصه قسمت نهم ماه عسل با حضور فرهاد ایرانی +تصاویر www.dustaan.com مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند جزئیات درگذشت سید مصطفی موسوی ، مجری و مدیحه سرای رسانه ملی +عکس www.dustaan.com مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد! www.dustaan.com مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند جزئیات درگذشت ناصر ملک مطیعی بازیگر سینمای ایران +تصاویر و بیوگرافی www.dustaan.com مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند فوتبالیست مشهور در یک روز با دو دختر ازدواج خواهد کرد! +تصاویر www.dustaan.com مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند تیپ دیدنی سارا و نیکا در مراسم اکران خصوصی یک فیلم +تصاویر www.dustaan.com مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند تقاضای شرم‌ آور شوهر از زن جوانش +عکس www.dustaan.com مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند خلاصه قسمت هشتم ماه عسل 97/ قهرمانی که مهمان امشب «ماه عسل» احسان علیخانی بود www.dustaan.com مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند تصاویری جالب و دیدنی از بازیگران ایرانی در اینستاگرام «673» www.dustaan.com مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد!

مطالب مشابه

بعد از ۱۵ سال زندگی مشترک، با پسر همسایه‌مان رابطه برقرار کردم!بعد از ۱۵ سال زندگی مشترک، با پسر همسایه‌مان رابطه…وقتی سراغ دوستم رفتم، دیدم دارد با همسرم می رقصد!وقتی سراغ دوستم رفتم، دیدم دارد با همسرم می رقصد!مرد ۶۵ ساله به اتهام قتل همسرش به قصاص محکوم شدمرد ۶۵ ساله به اتهام قتل همسرش به قصاص محکوم شدرسوایی زن متاهل بخاطر خیانترسوایی زن متاهل بخاطر خیانتسرانجام شوم دل بستن به پسر همسایهسرانجام شوم دل بستن به پسر همسایهشوهرم با کفش ، لباس و آرایش زنانه به خیابان می‌ رود!شوهرم با کفش ، لباس و آرایش زنانه به خیابان می‌ رود!پایان مرگبار خیانت زن هوس باز به همسرشپایان مرگبار خیانت زن هوس باز به همسرشازدواج دختری ۱۲ساله‌ با مردی ۴۸ ساله /برای زجردادن شوهرم، با یک پسر رابطه برقرار کردم!ازدواج دختری ۱۲ساله‌ با مردی ۴۸ ساله /برای زجردادن…دوست دختر سابق همسرم ادعا می کند از شوهرم باردار است!دوست دختر سابق همسرم ادعا می کند از شوهرم باردار است!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار