تبلیغات

خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی

کد خبر: 238707تاریخ انتشار : ۲۱:۲۶:۰۷ - شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷

مهمان امشب برنامه ماه عسل بیماری مبتلا به سرطان بود.

www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی

خبرگزاری میزان : میثم از مهمان نا خوانده ای گفت که ناگهان در زندگیش پیدا شد و ۷ نقطه بدن او را درگیر کرد و آن سرطان بود.

در ۲۷ سالگی تنها ۵۰ درصد شانس زندگی دارد و این یعنی بسیار دیر متوجه بیماری سرطانش شد.

به گفته پزشکان ۷۰ درصد بدن او به بیماری مبتلا شده بود و تنها نیروی جوانی توانسته بود او را زنده نگه دارد.

www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی

او نگذاشته بود خانواده اش بفهمند که سرطان دارد اما وقتی پدرش فهمیده بود پسرش سرطان دارد از دست رفت.

بیمار سرطانی برنامه ماه عسل با خدا راز و نیاز می کند و می گوید اگر قرار است بمیرم بمیرم و اگر قرار برماندن است پس با قدرت و امید می جنگم. پس از آن خدا در زندگی او معنای دیگری پیدا می کند و خدایی می شود.

در ادامه مهمان بعدی برنامه وارد استودیو شد که همسر او بود.

او از جریان آشنایی او در بیمارستان و طول درمان گفت و این که با هم در طول ان مدت سر و کله زیادی زدند.

www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی

در ان برهه همسرش که ان زمان پرستارش بود نیاز به خانه داشت و او برای او خانه فراهم کرد.

بعد از پیدا کردن خانه شماره او را میگیرد و پیام هایی رد و بدل کرد و چون از حالت پیامک های پزشکی خارج شد دختر او را بلاک کرد.

بعد از این که از بلاک خارجش کرد او گفت که فقط به او نیاز داشت که کمکش کند ان وقت نتیجه اش بلاک است؟

دختر می گوید میثم دارای انرژی مثبتی بود و تا ان زمان بیماری با این انرژی ندیده بود.

مرد گفت در پارک نشسته بودیم که با سر و موی ریخته گفتم با من ازدواج می کنی؟ و دختر بهت زده شد. مرد گفت برو فکرت را بکن.

www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی

بعد از رسیدن این دو به هم و ازدواج حال مرد بهتر و خوب شد. او پیوند مغز و استخوان و شیمی درمانی را گذراند در حالی که در اتاق شیشه ای بود و مادر و خواهر و همسرش از پشت شیشه او را می دیدند.

مرد گفت که همیشه باید بر خدا توکل کرد و به ۱۴ معصوم متوسل شد که ۱۴ گوهر هستی هستند.

www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی

احمد مهمان دیگر برنامه و یزدی است. احمد عاشق است و برای عشقش هر کاری کرده اما به هدفش نرسیده است. به دلیل اضافه وزنش از کودکی، از جامعه دور شده و هیچ جا حضور نمی یافت. الان که ۲۹ ساله است ۱۲۵ کیلو وزن کم کرده است. او می گوید: وقتی لیساسنم را تمام کردم بیکار بودم و ۲۲۰ کیلو بودم به خواستگاری رفتم و دختری را که دوست داشتم به من ندادند. الان که چهار سال گذشته و دکتری دارم، استخدام دولتی هستم و ۱۲۵ کیلو وزن کم کرده ام هنوز با ازدواج با دختر مورد علاقه ام مخالفت می کنند. تصمیم من فقط ازدواج با همین دختر است. احتمالا بعد از ماه مبارک بازم به خواستگاری دختر مورد علاقه ام بروم.

میثم، مهمان اول برنامه می گوید: این مسیری که احمد رفته همان عشقی است که با توکل بر خدا به آن رسیده و بدون مرز است و انتها ندارد.

www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی

درباره شکست سرطان خود می گوید: من شدیدترین شرایط را پشت سر گذاشتم و وحشتناک ترین دردها را تحمل کردم. آدم های مانند من زیاد است اما من توکل کردم به خداوند و جنگیدم تا به اینجا رسیدم.

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی امیر کربلایی زاده بازیگر معروف تلویزیون در تصادفی شدید، مصدوم شد +تصاویر www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی رسوایی عروس خانم ساعتی قبل از مراسم ازدواج در مشهد www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی تیپ دیدنی سارا و نیکا در مراسم اکران خصوصی یک فیلم +تصاویر www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد! www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی دست دادن بن سلمان با دختر مشهور اماراتی جنجالی شد! +عکس www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی تقاضای شرم‌ آور شوهر از زن جوانش +عکس www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد! www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی خانم مجری بخاطر خودروی گرانقیمتش به شهرت رسید! +تصاویر www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی زنم آنقدر بدحجابی کرد تا جایی که شرور محل دست از سرش بر نمی دارد! www.dustaan.com خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی شرط عجیب عروس ایرانی برای ازدواج با داماد عراقی

مطالب مشابه

ازدواج احمقانه مرد ۶۸ ساله با نوه ۲۴ ساله اشازدواج احمقانه مرد ۶۸ ساله با نوه ۲۴ ساله اشخواستگاری احسان علیخانی روی آنتن زنده!خواستگاری احسان علیخانی روی آنتن زنده!خلاصه قسمت چهارم ماه عسل 97/ ماجرای مادری که از ترس شوهرش دخترش را در بهزیستی گذاشتخلاصه قسمت چهارم ماه عسل 97/ ماجرای مادری که از ترس…با پای خودم به خانه مجردی رامین رفتم!با پای خودم به خانه مجردی رامین رفتم!تلاش دختر معلول برای تامین هزینه های درمان سرطان پدرش +عکستلاش دختر معلول برای تامین هزینه های درمان سرطان پدرش +عکسازدواج خانم بازیگر فریبا نادری با مردی که ۲۷ سال از او بزرگتر بود! +تصاویرازدواج خانم بازیگر فریبا نادری با مردی که ۲۷ سال از…

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار