تبلیغات

جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر 19 ساله/ پدرم 3 زن داشت

کد خبر: 238851تاریخ انتشار : ۱۰:۰۹:۲۰ - یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷

شریح جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر ۱۹ ساله | پدرم ۳ زن داشت | معتاد نیستم اما شیشه می کشم.

www.dustaan.com جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر 19 ساله/ پدرم 3 زن داشت

خراسان با جوان ۱۹ساله ای که در پی ارتباط با یک زن مرتکب جنایت شده است گفتگو کرده است.

* پدرم ۳ زن داشت. الان همه آن ها و از جمله مادر من از او طلاق گرفتند

* فکر کنم حدود ۲٫۵ یا ۳ ساله بودم که مادرم از پدرم طلاق گرفت

* به قرص های ترک اعتیاد مانند ترامادول معتاد هستم و زیاد مصرف می کنم! چند بار شیشه (مواد مخدر صنعتی) کشیده ام که آخرین آن دو روز قبل از وقوع قتل بود!

* آن شب یکی از دوستانم به نام محمد با من بود، تصمیم گرفتیم برای برقراری ارتباط شیطانی نزد آن زن جوان برویم به همین دلیل هم ابتدا با «خاله» تماس گرفتیم چون فقط او از موقعیت «مهلا» خبر داشت. «خاله» هم برای ساعت ۳ بامداد قرار گذاشت و آدرس منزلی در بولوار طبرسی شمالی را داد.

* حدود نیم ساعت قبل از آن که به آن خانه برویم قرص مخدردار استفاده کرده بودیم

* {به خاطر پول درگیر شدید یا به خاطر مهلا؟} در مورد نداشتن پول با رضا و هادی (که در خانه بودند) بحث می کردم که رضا مرا زد و بلافاصله به طبقه پایین رفت جایی که دوستم محمد نزد مهلا ایستاده بود! بعد هم من هادی را زدم و به گوشه اتاق انداختم وقتی از پله ها پایین می رفتم دوباره با رضا درگیر شدم!

* وقتی به طبقه پایین رفتم سر و صورت دوستم خون آلود بود او توهم زده بود و فکر می کرد صورتش به دو قسمت مساوی تقسیم شده است در همین حال رضا مقابل من قرار گرفت که من هم چند ضربه با قمه به بالا تنه اش زدم و سپس محمد به کمکم آمد و با او درگیر شد به طوری که درگیری آن ها به بیرون از ساختمان و داخل کوچه کشید.

* وقتی رضا کنار کوچه افتاد فکر کردم دیگر جان ندارد به همین دلیل از آن جا گریختیم.

* مهلا خیلی ترسیده بود اما می گفت اگر برای من مواد و پول جور کنید با شما می آیم که من هم به او قول دادم و او با من آمد اما آن وقت شب نمی توانستم برای او مواد مخدر تهیه کنم به همین دلیل هم خیلی التماس کردم که چند ساعت صبر کند او خمار بود و فقط مواد می خواست

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر 19 ساله/ پدرم 3 زن داشت فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر 19 ساله/ پدرم 3 زن داشت فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر 19 ساله/ پدرم 3 زن داشت رسوایی عروس خانم ساعتی قبل از مراسم ازدواج در مشهد www.dustaan.com جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر 19 ساله/ پدرم 3 زن داشت دست دادن بن سلمان با دختر مشهور اماراتی جنجالی شد! +عکس www.dustaan.com جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر 19 ساله/ پدرم 3 زن داشت تیپ دیدنی سارا و نیکا در مراسم اکران خصوصی یک فیلم +تصاویر www.dustaan.com جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر 19 ساله/ پدرم 3 زن داشت امیر کربلایی زاده بازیگر معروف تلویزیون در تصادفی شدید، مصدوم شد +تصاویر www.dustaan.com جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر 19 ساله/ پدرم 3 زن داشت فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد! www.dustaan.com جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر 19 ساله/ پدرم 3 زن داشت تقاضای شرم‌ آور شوهر از زن جوانش +عکس www.dustaan.com جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر 19 ساله/ پدرم 3 زن داشت بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد! www.dustaan.com جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر 19 ساله/ پدرم 3 زن داشت خانم مجری بخاطر خودروی گرانقیمتش به شهرت رسید! +تصاویر www.dustaan.com جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر 19 ساله/ پدرم 3 زن داشت شرط عجیب عروس ایرانی برای ازدواج با داماد عراقی www.dustaan.com جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر 19 ساله/ پدرم 3 زن داشت زنم آنقدر بدحجابی کرد تا جایی که شرور محل دست از سرش بر نمی دارد!

مطالب مشابه

دختری که همکلاسش را معتاد کرد رقیب عشقی اش شددختری که همکلاسش را معتاد کرد رقیب عشقی اش شدوقتی به خانه دختر جوان رفتم تسلیم خواسته شیطانی او شدم!وقتی به خانه دختر جوان رفتم تسلیم خواسته شیطانی او شدم!زن شیشه ای: از شدت توهم گاهی لخت می شومزن شیشه ای: از شدت توهم گاهی لخت می شومپسر بی رحم، پدرش را در باغ سیب سنگسار کردپسر بی رحم، پدرش را در باغ سیب سنگسار کردقتل زن جوان به دلیل امتناع از برقراری رابطه نامشروعقتل زن جوان به دلیل امتناع از برقراری رابطه نامشروعرابطه نامشروع زن ۲۵ ساله با پسری ۱۲ ساله در کرمانشاهرابطه نامشروع زن ۲۵ ساله با پسری ۱۲ ساله در کرمانشاه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار