تبلیغات

خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من

کد خبر: 239981تاریخ انتشار : ۲۲:۴۶:۴۷ - چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷

امشب  برنامه ماه عسل در ابتدا میزبان محمدرضا گلزار بود.

www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من

میزان : او گفت که کارش تا ده روز دیگر در ساخت ایران تمام می شود.

گلزار گفت که برنامه ماه عسل سطح بالایی دار و برای من با برنامه های دیگر فرق می کند.

او  عبور از ۴۰ سالگی اش را این گونه توصیف کرد که بعد از این سن سختی های زندگی بیشتر می شود.

گلزار گفت من در زندگی کاری را که فکر می کنم درست است تر است را انجام می دهم.

گلزار از برنامه ای خبر داد که معادل خارجی ان پربیننده ترین برنامه جهان است و تلاش می کنند در شکل ایرانی اما در سطح خارجی و پر از هیجان و با جایزه مالی همراه باشد و نفر اول جایزه صد میلیونی می گیرد.

این بازیگر از ضریب هوشی بالای مردم ایران خبر داد اما گفت که سرانه مطالعه مردم بسیار پایین است.

گلزار گفت برای اجرای برنامه برنده باش در حال تمرین هستم. اجرا کار سختی است اما من تلاش خود را می کنم. ضبط این برنامه از دو هفته دیگر  شروع می شود و کسانی که بیشترین امتیاز را بیاورند وارد مسابقه می شوند و ۱۵ سوال را باید جواب دهند.

www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من

گلزار گفت که نفر ۵ کنکور شده است و معارف و عربی کنکور را تدریس می کرد.

این بازیگر از اکران فیلمش با نام دلم می خواد در سینماها خبر داد.

گلزار گفت من با عشق زندگی می کنم و نیاز به بادیگارد ندارم اما بعضی برنامه ها نیاز به افرادبرای برقرای نظم و به موقع انجام شدن برنامه هاست.

بازیگر سام و نرگس در ادامه گفت دست همه مردم را می بوسم که در این ساعات پر برکت با زبان روزه ما را نگاه می کنند.

گلزار در پایان صحبت هایش گفت بسیاری از زندانی ها به خاطر شاکی خصوصی است پس گذشت کنیم تا زندانیان آزاد شوند. پیشاپیش عید سعید فطر را به همه مردم ایران تبریک می گویم و موفقیت تیم ملی ایران را خواستارم.

در ادامه برنامه علیخانی مهمانان  منتخب فیلم های قهرمان من را میزبانی کرد.

www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من

از چوپان راستگو تا کودکان کرمانشاهی در برنامه حاضر شدند.

کودکان کرمانشاهی در استودیو گفتند اگر رقبای ما برنده شدند هم خوشحال می شویم چون هموطنان ما هستند.

مردی که کیف پول پیدا کرده و پس داده بود گفت اگر برنده شوم پول ها را برای فرزندانم به عنوان پس انداز در بانک می گذارم.

چوپان راستگو گفت اگر برنده شوم پول آن را برای ساخت خانه های هم روستاییانم هزینه می کنم.

در ادامه برنامه خودرویی که برای فیلم اول در نظر گرفته شده است نمایش داده شد و علیخانی گفت: جوایز بین فیلمساز و شخصیت ها تقسیم می شود.

احسان علیخانی پیش از خواندن اسم برنده اعلام کرد برنده می تواند یا ماشین یا معادل آن مبلغ را دریافت کند.

فیلم سوم منتخب مردم در جشنواره قهرمان من تعلق گرفت به محمد سلیمانی برای فیلم چوپان راستگو. او با این پول می تواند بدهی اش را بپردازد و به مردمش کمک کند.

فیلم دوم منتخب مردم در جشنواره قهرمان من  تعلق گرفت به فیلم نان بازو از کاشمر. مبلع ۵۰ میلیون به این فیل تعلق گرفت که ۲۵ میلیون به فیلمساز و ۲۵ میلیون به خانواده علی تعلق گرفت.

فیلم اول منتخب مردم در جشنواره قهرمان من تعلق گرفت به فیلم خانه بیسکویتی از کرمانشاه به مبلغ ۱۰۰ ملیون تومان.

www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من

با انتخاب نفر اول پویا به گریه افتاد و احسان علیخانی بیان کرد که در برنامه خندوانه کسی بچه ای گریه می کند و این در شان برنامه نیست.بنابراین ۲۰ میلیون به همان میزان که نفر سوم برده است به پویا و مادرش داده شد و در ادامه علی عسگری رئیس سازمان سینمایی نیر مبلغ ۵ میلیون تومان به پویا و ۵ میلیون نیز به مادرش هدیه داد.

در ادامه برنامه احسان علیخانی گفت ما همچنین همه وسایل مورد نیاز برای شیرینی درست کردن که سوگند مونظر دارد را تهیه و در اختیارش می گذاریم و اپلیکیشن ۷۸۰ نیز محلی که کودکان کرمانشاه برای شیرینی درست کردن نیاز دارند فراهم می کند.

بهنام بانی هم در ادامه برنامه در استودیو تیتراژ ابتدایی برنامه ماه عسل را خواند.

www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من

احسان علیخانی در ادامه برنامه گفت ریاست سازمان بسیج مستضعفان به هر یک از ۴ فیلم ۵ میلیون هدیه دادند.

علیخانی همچنین گفت فردا برنامه نخواهیم داشت اما روز جمعه از ساعت ۱:۱۵  تا ۴ بعدازظهر با ویژه برنامه عید فطر  داریم که فضایی شاد و پر شور را به مخاطبان ارائه می دهیم.

www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من عکس های جدید فائزه علوی در خارج از کشور +بیوگرافی www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من دختر جوان در مقابل چشمان نامزدش زنده زنده سوخت /سعید بی خیال سوار تاکسی شد رفت! + عکس www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من تیپ دیدنی سارا و نیکا در مراسم اکران خصوصی یک فیلم +تصاویر www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من رسوایی عروس خانم ساعتی قبل از مراسم ازدواج در مشهد www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد! www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من تقاضای شرم‌ آور شوهر از زن جوانش +عکس www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من از علی شوهرم خواستم طلاقم دهد چون دوستش دست از سرم بر نمی داشت! www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد! www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من خانم مجری بخاطر خودروی گرانقیمتش به شهرت رسید! +تصاویر www.dustaan.com خلاصه ماه عسل با حضور محمدرضاگلزار /روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من عکس های زیبا از سحر جعفری‌ جوزانی و مادر جوان آمریکایی ‎اش! https://www.dustaan.com/?p=239981

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار