تبلیغات

نقاشی دیواری این زن در مسکو جنجالی شد

نقاشی دیواری از همسر در مسکو جنجالی شد!

نقاشی دیواری از همسر در مسکو جنجالی شد!اختصاصی «تابناک با تو»؛ «ایوان بانتیلوف» رئیس آژانس تبلیغاتی روسیه «نووتیک آرت» از برگزاری جام جهانی فوتبال در کشورش نهایت استفاده را برده و دستور داد نقاشی بزرگ دیواری روی یکی از ساختمان های مسکو را با الهام از همسرش طراحی کنند.

این نقاشی دیواری که بر روی ساختمان دوازده طبقه ای در منطقه Zhulebino مسکو کشیده شده تصویری از همسر او با لباس ورزشی و توپی در دست به عنوان نماد جام جهانی با پس زمینه آسمان آبی است.

نقاشی دیواری از همسر در مسکو جنجالی شد!

این اثر که پیش از شروع جام جهانی رونمایی شد، یکی از مجموعه نقاشی های بزرگی است که به مناسبت این رویداد ورزشی مهم زینت بخش دیوارهای مسکو شده و علاقه ی مردم این کشور را به هنر و ورزش نشان می دهد. شرکت تبلیغاتی در توصیف آن نوشته: نقاشی دیواری که ما با آن به خارجی هایی که به روسیه می آیند خوش آمد می گوییم و آنها را به دیدن مسابقات فوتبال دعوت می کنیم.

اما از آنجا که هزینه این نقاشی با بودجه پایتخت مسکو  و سرمایه گذاری انجمن روابط عمومی این شهر انجام گرفته، باعث جنجال شده و  خشم بسیاری از نقاشان دیواری مسکو را برانگیخته است.

در این میان «داریا» صاحب عکس در حمایت از همسرش در فضای مجازی با این مضمون نوشت:

وقتی یک هنرمند یا سازمانی را ملزم به کشیدن نقاشی دیواری می کنند - که تصویر یک زن بور روسی را بکشد- حالا چه فرقی می کند که هنرمند او را بشناسد یا نشناسد؟!

نقاشی دیواری از همسر در مسکو جنجالی شد!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار