تبلیغات

مغرورترین و خودشیفته‌ ترین بازیگران سینما را بشناسید! +تصاویر

کد خبر: 248585تاریخ انتشار : ۱۲:۴۰:۴۱ - پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷

در دنیای هالیوود غرور بسیار بیشتر از آنچه که باید به چشم می‌آید البته این صنعت نشان داده که با سلبریتی‌های بخشنده و متواضع چندان سازگار نیست.

باشگاه خبرنگاران جوان: در دنیای هالیوود داشتن کمی اعتماد به نفس بیش از حد به چشم می‌آید و زیاده روی در این مقوله و وارد شدن به عرصه غرور نیز بسیار بیشتر از آنچه که باید به چشم می‌آید. البته داشتن مقداری اعتماد به نفس و خودبینی در دنیایی بی دوام و متزلزل مانند هالیوود یک نیاز است و این صنعت نشان داده که با سلبریتی‌های بخشنده و متواضع چندان سازگار نیست.

اسکارلت جوهانسون در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۳ در این باره چنین گفت: «من یک بازیگر هستم و تمام بازیگران فکر می‌کنند که بهترین هستند. این بخشی از شخصیت ماست که باعث شده در بخش‌هایی از زندگیمان بسیار موفق عمل کنیم و در بخشی دیگر نه». شاید حق با جوهانسون باشد، اما برخی از ستاره‌های هالیوود مقداری از غرور و خودبینی در خود دارند که در حرکات و رفتارشان آن را نشان می‌دهند.
۱- گوینث پالترو

www.dustaan.com مغرورترین و خودشیفته‌ ترین بازیگران سینما را بشناسید! +تصاویر

گوینث پالترو در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۰۴ چنین گفت: «من به شدت در کارم موفق هستم و کسانی که دوست داشتنی و مهربان هستند این را می‌دانند و این تنها چیزی است که برایم اهمیت دارد». وی که با بازی در فیلم «شکسپیر عاشق» برنده جایزه اسکار شده و به شهرت رسید همواره با صحبت هایش غرور و خود بزرگ بینی اش را نشان داده است. برای مثال بعد از موفقیت این فیلم گفت: «برخی اوقات هاروی واینستاین به من اجازه می‌دهد که از جت میراماکس استفاده کنم اگر یک سوپرمارکت برای او باز کنم». وی در صحبتی دیگر چنین می‌گوید: «من همینم که هستم. نمی‌توانم مانند کسی رفتار کنم که تنها ۲۵.۰۰۰ دلار درسال درآمد دارد». گفته می‌شود که وی به دلیل این سخنان مغرورانه اش همواره جزو منفورترین سلبریتی‌های هالیوود بوده است.
۲- ویل اسمیت
www.dustaan.com مغرورترین و خودشیفته‌ ترین بازیگران سینما را بشناسید! +تصاویر

ویل اسمیت بازیگری است که برای بازی در سریال تلویزیونی «شاهزاده جدید بل ایر» به موفقیت رسید، اما جنت هوبرت که نقش عمه ویوین را در این سریال بازی می‌کرد پس از اتمام آن درباره همکاری با اسمیت چنین گفت: «هیچگاه همکاری مجددی وجود نخواهد داشت، زیرا من دیگر هیچ کاری با احمقی مثل ویل اسمیت نخواهم داشت. او هنوز یک خود شیفته است و بزرگ نشده است». هوبرت گفته که تنها چیزی که می‌تواند او را به کار مجدد با اسمیت وادارد یک معذرت خواهی از جانب اسمیت است که البته او هیچ چیز از معنای این کلمه نمی‌داند. البته هوبرت تنها کسی نیست که این ادعا‌ها را در مورد ویل اسمیت داشته و پل رودریگز که در فیلم «علی» با اسمیت همبازی بوده نیز درباره او سخنان مشابهی داشته است: «من دیگر هیچگاه با او کار نخواهم کرد. او یک احمق به تمام معنا بود». البته این سخنان تا حدودی واقع بینانه است، زیرا اسمیت یک بار در مورد مشکلات پسرش چنین گفته بود: «پدرت بزرگ‌ترین بازیگر سینمای جهان است و تو برای کمترین جایگاه و اعتبار در سایه او به مشکل برخورده ای».

۳- فی دانوی

www.dustaan.com مغرورترین و خودشیفته‌ ترین بازیگران سینما را بشناسید! +تصاویر

شاید باورکردنی نباشد که فی دانوی نیز یکی از خود بزرگ بین‌های هالیوود باشد، اما ظاهراً دانوی همواره در پشت صحنه بر سر کارکنان غر می‌زند و انتظار دارد که بهترین بلیت‌های پرواز برای وی رزرو شود. وی بار‌ها بر سر اطرافیانش جیغ زده و گفته است: «می‌دانید من کی هستم؟». گفته می‌شود که هنگام ساخت فیلم «محله چینی ها»، دانوی یک بار لیوانی پر از ادرار را به سمت رومن پولانسکی، کارگردان فیلم پرتاب کرده است، زیرا پولانسکی به وی اجازه نمی‌داده به دستشویی برود. وقتی که در سال ۲۰۰۸ از او در این باره سوال شد، دانوی چنین پاسخ داد: «من یک بانوی محترم هستم و شما کاملاً به من بی احترامی کردید. به نظرمی رسد که این حس خود بزرگ بینی او در طی سال‌ها از بین نرفته و دیده شده که بار‌ها با عکاسان و خبرنگاران رفتار‌های زننده‌ای داشته است.

۴- مایلز تلر
www.dustaan.com مغرورترین و خودشیفته‌ ترین بازیگران سینما را بشناسید! +تصاویر

مایلز تلر نیز یکی از سلبریتی‌های هالیوودی است که به سبک خود خود بزرگ بینی و خودخواه بودنش را بروز می‌دهد. وی یک بار گفته بود که برخی لیوان‌های مخصوص مشروب خوری از روی کسب و کار شخصی او الگو برداری شده اند. وی در سخنانی دیگر نیز گفته بود که فکر می‌کند بسیار بیشتر از آنچه که مردم فکر می‌کنند خوش قیافه است. وی یک بار به دلیل مست بودن در انظار عمومی دستگیر شده بود، اما خود را از این اتهام مبرا دانسته و اعلام کرده بود که مسئولان مشروب فروشی باید به دلیل دادن مقدار بیش از حد مشروبات الکلی به وی و خدمت رسانی بیش از حد معقول مورد موأخذه قرار گیرند.

وی همچنین درخواست دیمین شزل برای حضور در فیلم «لا لا لند» را با یک پیام توهین آمیز جواب داده و در سخنانی دیگر گفته بود که به نظرش بسیاری از بازیگران هم عصر او بازیگران خوبی نیستند.

۵- کاترین هیگل

www.dustaan.com مغرورترین و خودشیفته‌ ترین بازیگران سینما را بشناسید! +تصاویر

کاترین هیگل یکی از بازیگرانی است که بسیار در مورد او صحبت‌های ناخوشایندی وجود دارد. شوندا ریمز که در سریال «آناتومی گری» با هیگل همبازی بوده از اسم او برای ارجاع به شخصیت‌های دردسرساز دنیای بازیگری استفاده می‌کند. وقتی که از او در مورد بازیگران فیلم «رسوایی» نظرخواهی شد چنین گفت: «من با افراد بد دهان و بدردنخور همکاری نمی‌کنم. برای این کار وقت ندارم». هیگل گفته بود که وی می‌توانسته در فصل دوم سریال «آناتومی گری» نیز برنده جایزه امی شود، اما شرایط از جانب سازندگان سریال برای وی فراهم نشده است». در ادامه وی اسم خود را از لیست نامزد‌های این جایزه بیرون کشید. وی حتی برخی از فیلم‌های خودش را نیز مورد انتقاد قرار می‌دهد و آشکارا از تنفر خود از آن‌ها حرف می‌زند.
۶- بردلی کوپر

www.dustaan.com مغرورترین و خودشیفته‌ ترین بازیگران سینما را بشناسید! +تصاویر

جنیفر اسپوزیتو، همسر سابق بردلی کوپر در کتاب خاطرات خود، کوپر را چنین توصیف می‌کند: «بامزه، از خود راضی، مغرور و یک استاد در اغواگری». وی گفته که کوپر شخصیتی بسیار دمدمی مزاج دارد که در کسری از ثانیه رفتار خود را تغییر می‌دهد و گاهی بسیار خسیس و سرد می‌شود.

وی حتی در موارد بسیاری دیر سر قرار مصاحبه با رسانه‌ها حاضر شده و بسیار با خبرنگاران بدرفتاری کرده است. البته ویدیویی که از کوپر و همسرش آیرینا شیخ در مسابقات ویمبلدون ۲۰۱۶ منتشر شد بار دیگر بر ادعا‌ها در مورد از خود راضی بودن این بازیگر سرشناس صحه گذاشت، هر چند شیخ بعد‌ها گریه کردن خود را ناشی از آلرژی شدید دانسته و ادعا کرد که اصلاً دعوایی با کوپر نداشته است.

۷- لیندزی لوهان

www.dustaan.com مغرورترین و خودشیفته‌ ترین بازیگران سینما را بشناسید! +تصاویر

گفته می‌شود یک بار لوهان سوار بر یک ماشین لینکلن بوده که توسط راننده به سمت هتلی در راه بوده است و وقتی به هتل می‌رسند با یک کله قندی در کنار محل پارک روبرو می‌شوند در این حین او شیشه ماشین را پایین کشیده و چنین می‌گوید: «این کله قندی را بردار. من لیندزی لوهان هستم». گفته می‌شود که وی حتی زمانی که دوران ترک مواد مخدر و مشروبات الکلی اش را می‌گذرانده بار‌ها برای خرید مشروبات الکلی به بیرون از مرکز می‌رفته است. همچنین هنگام درخواست برای حضور در برنامه‌های زنده مختلف، او آن قدر درخواست‌های عجیب و غریب می‌کند و بهانه می‌گیرد و دمدمی مزاج است که همه از خیر حضور او در برنامه هایشان می‌گذرند.
۸- کانیه وست

www.dustaan.com مغرورترین و خودشیفته‌ ترین بازیگران سینما را بشناسید! +تصاویر

صحبت در مورد خود بزرگ بینی و غرور کانیه وست می‌تواند تمام روز شما را خراب کند. وی قبلاً یک وبلاگ شخصی داشت که در آن دایماً از خود و لباس هایش تعریف می‌کرد. وست در مراسم اهدای جایز ام تی وی در سال ۲۰۰۹ سخنان تیلور سویفت هنگام دریافت جایزه اش را قطع کرده و در حالی که ظاهراً شرایط مساعدی نداشت میکروفن را از او گرفته و فریاد زد: «متاسفم، اما بیانسه یکی از بهترین ویدیو‌های تمام دوران را داشت». فراموش نکنیم که وست یک بار در حین مصاحبه با کونان اوبراین برنامه او را قطع کرد، زیرا به قول خودش به شدت نیاز داشت که به دستشویی برود. وی حتی با منتقدانش نیز با بی احترامی رفتار کرده و بر این باور است که باید همیشه در مورد او و آهنگ هایش نظر مثبت وجود داشته باشد.

۹- کاترین زتا جونز

www.dustaan.com مغرورترین و خودشیفته‌ ترین بازیگران سینما را بشناسید! +تصاویر

کاترین زتا جونز خود نیز اعتراف کرده که مغرور است. وی در مصاحبه‌ای در این مورد چنین گفته است: «یکی از چیز‌هایی که دیگر نیستم فروتن بودن است. از فروتن بودن خسته شده ام، واقعاً خسته شده ام. متاسفم که من ثروتمند هستم، همینطور معذرت می‌خواهم که با یک ستاره سینما ازدواج کرده ام و معذرت می‌خواهم که خیلی هم بدقیافه نیستم». وی در مصاحبه‌ای دیگر در سال ۲۰۰۳ چنین گفت: «یک میلیون دلار پول زیادی برای افرادی مثل ما نیست. بسیاری از افراد پول زیاد یا آثار هنری جمع آوری می‌کنند. ما خانه جمع می‌کنیم، زیرا اگر به چیزی نگاه کنیم دوست داریم که از نمای آن خوشمان بیاید».

پربیننده ترین مطالب روز

https://www.dustaan.com/?p=248585

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار