تبلیغات

تعبیر خواب حقوق و دستمزد

با تعبیر خواب حقوق،تعبیر خواب دستمزد،تعبیر خواب حقوق گرفتن،تعبیر خواب دستمزد و حقوق دادن به دیگران و تعبیر خواب کم و زیاد شدن حقوق آشنا شوید

تعبیر خواب پول هدیه گرفتن – تعبیر خواب حقوق گرفتن – تعبیر خواب دستمزد دادن – تعبیر خواب حقوق و مزایا

به طور کلی دریافت حقوق و دستمزد در خواب نشانه اعتماد بین فرد بیننده خواب و صاحبان کار در بیداری است.

تعبیر خواب حقوق گرفتن

اچ ميلر مى‌گويد: اگر خواب ببينيد كه حقوق گرفته‌ايد، به اين معناست كه به خاطر نعمت‌هايى كه داريد شكر نمى‌كنيد. اگر در خواب شخصى را در حال حقوق گرفتن ببينيد، به اين معناست كه آن فرد دچار گرفتارى مى‌شود.

معبرین غربی:

اگر در خواب خود را در حال گرفتن حقوق و دستمزد ببینید به این معناست که شما کار خوبی انجام داده‌اید.اگر حقوق خود را در پاکتی دریافت کردید بیانگر این است که ارزش‌های ما به وفاداری و وظیفه شناسی گره خورده است.

تعبیر خواب حقوق و دستمزد دادن به دیگران

بيتون مى‌گويد:

اگر در خواب مشاهده كنيد كه كسى به شما حقوق و دستمزد مى‌دهد، بيانگر پيشرفت در كارها است.اگر در خواب به كسى حقوق بدهيد، به اين معناست كه موضوعى باعث ناراحتى شما مى‌شود.

معبرین غربی: اگر شما به کسی در خواب حقوق دادید این خواب دلالت بر این دارد که احساس می‌کنیم بایستی برای ارائه خدماتی هزینه پرداخت کنیم.

تعبیر خواب کم و زیاد شدن حقوق و دستمزد

آنلی بیتون:

 اگر در خواب حقوقتان كم شده باشد، بيانگر آن است كه بايد بيشتر مراقب دشمنان باشيد. اگر در خواب مشاهده كنيد كه دستمزد و حقوق زياد شده است، نشان‌دهنده‌ى سود مالى است.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار