تبلیغات

لاریجانی: شرایط کنونی کشور می‌تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد شود

کد خبر: 257206تاریخ انتشار : ۲۲:۰۲:۴۰ - دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷

www.dustaan.com لاریجانی: شرایط کنونی کشور می‌تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد شود

رییس مجلس در دیدار با اعضای شورای هماهنگی رؤسای مراکز روابط عمومی: تلقی نسبت به روابط عمومی‌ها باید متناسب با شرایط تغییر کند، روابط عمومی‌ها باید در خود تغییر به وجود آورند و ابتکار داشته باشند، البته باید توجه داشت که روابط عمومی علم پیچیده‌ای است.

فکر می‌کنم از همه ابزارها استفاده نمی کنید، خبررسانی بخش نازلی از کار شما است، روابط عمومی ها باید بر اراده ها تاثیر بگذارند.

در این شرایط سخت که آمریکایی‌ها به کشور فشار وارد می‌کنند به سرمایه‌گذاری نیاز داریم، باید شما متوجه باشید که در این شرایط چه کاری باید انجام شود و این موضوع را به مردم منتقل کنید.

این دوره می‌تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد کشور شود، اگر به این موضوع باور داریم باید تمهیدات رسانه‌ای را مهیا کنیم.

شرایط کنونی بهترین وضعیت برای صادرات است، شرایط فقط تلخ نیست و زمینه‌هایی که برای جهش وجود دارد را باید به مردم نشان داد/ خانه ملت

نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار