تبلیغات

دستگیری اعضای باند قاچاق داروی نایاب

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مارندران از دستگیری اعضای باند قاچاق داروی نایاب در شهرستان بابل به ارزش تقریبی بیش از ۵ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش صبحانه،سید یونس حسینی عالمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران گفت: در پی یک عملیات اطلاعاتی و با دستور قضایی از سوی دادستان شهرستان بابل که از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) صورت گرفت موفق به شناسایی یک باند قاچاق داروی کمیاب و نایاب در این شهرستان کشف شد.

دادستان مرکز استان در ادامه بیان داشت: پس از تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته، موقعیت مکانی و اعضای این باند شناسایی و دستگیر شدند.

حسینی عالمی دادستان مرکز استان در ادامه بیان داشت: در این زمینه بیش از چند نوع دارویی کمیاب و نایاب و بسیار موثر برای بیماران خاص صعب العلاج که به صورت قاچاقی به شهرستان آمل منتقل شده بود شناسایی و در این خصوص سه نفر نیز دستگیر شدند.

این مقام قضایی در ادامه اظهار داشت: ارزش داروهای کشف شده به بیش از ۵ میلیارد تومان برآورد شده است.

وی در پایان یادآور شد: در این خصوص برای متهمین پرونده قضایی تشکیل شد و در یکی از شعبات دادسرای بابل در حال رسیدگی است و برای بعضی از متهمین نیز نیابت قضایی به تهران داده شد.

گفتنی است برای متهمین قرار بازداشت و برای تحقیقات بیشتر روانه زندان شدند./میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار