تبلیغات

ماجرای شکایت استقلالی ها از باشگاه پرسپولیس چه بود؟

سلطانی، مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان: به هیچ عنوان از باشگاه پرسپولیس شکایت نکردم اما متاسفانه مسئولان باشگاه پرسپولیس مشکل را ندیدند.

مشکل ربطی به استقلال خوزستان ندارد و مربوط به هفته قبل آن است که در تهران با هواداران فولاد درگیری پیدا کرده بودند و همانطور که در فیلم ها و تصاویر منتشر شده مشخص است، هواداران در ورزشگاه در دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس با پرچم های فولاد حضور داشتند و ربطی به استقلال خوزستان ندارد.

دوستان اگر می خواهند صورت مسئله را حذف کنند، اقدام به شکایت کردند و بازهم رخ دادن این اتفاق به این دلیل است که درست و اصولی به مسئله رسیدگی نمی کنیم و سریع شکایت می کنیم، حکم می دهند و می خواهیم صورت مسئله را پاک کنیم./خبرورزشی

نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار