تبلیغات

گرانی و احتکار کالا خیانت به مردم است

مسئول نمایندگی دفتر ولی فقیه درسپاه قدس گیلان با اشاره به شرایط امروز کشور، تأکید کرد: گرانی و احتکار کالا در انبارها خیانت به مردم است و مسئولان باید نظارت ها را بیشتر کنند.

به گزارش صبحانه،حجت الاسلام غلامحسن تسخیری بعدازظهر یکشنبه در مراسم ۳۳ شهید روستای خانسر قاسم آباد علیا بخش چابکسر شهرستان رودسر با اشاره به اینکه برگزاری یادواره شهدا سبب ماندگاری یاد و خاطره شهیدان والامقام می شود، اظهارکرد: این مراسم زمینه ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و از خودگذشتگی در جامعه را فراهم می کند.

وی عزت و اقتدار کشور را مدیون و مرهون خون شهیدان دانست و افزود: شهدا مایه افتخار و پشتوانه نظام اسلامی هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه این بزرگداشت ها یادآور فداکاری و رشادت رزمندگان و شهدایی است که امنیت و آرامش امروز کشور را مدیون آنها هستیم، گفت: به فرموده مقام معظم رهبری زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست زیرا سبب حفظ فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می شود.

وی به چهار اصل ولایتمداری، اطاعت از ولایت فقیه، مقاومت و تحمل سختی و ایستادگی در برابر دشمنان اشاره و خاطرنشان کرد: در تمام ۴۰ سال گذشته رعایت این اصول سبب ماندگاری و بقای نظام مقدس اسلامی شده است.

حجت الاسلام تسخیری ولایتمداری و اطاعت بی چون و چرا از ولایت فقیه را از مهم ترین ویژگی های و شاخصه های همه شهدا برشمرد و تصریح کرد: فتنه خط قرمز نظام و مرز بین انقلابی و غیرانقلابی است. کسی که ادعای ولایت پذیری دارد نباید به فتنه گران در نظام اسلامی مسئولیت دهد.

وی در ادامه با بیان اینکه برخی از ولایی بودن دور شده و تصور می کنند که انقلاب ما انقلاب دلار است این در حالی بوده که انقلاب ایران برگفته از دین مبین اسلام است، افزود: امروز کشور در جنگ اقتصادی که دشمن علیه نظام به راه انداخته به سر می برد و مسئولان نظام باید در کنار مردم بوده و برای حل مشکلات آنها تلاش کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گرانی و انباشت کالا در انبارها را خیانت به مردم عنوان کرد و افزود: مسئولان نظارت ها را بیشتر کنند.

وی همچنین با اشاره به صحبت های چند ماه اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه نظام اسلامی ایران، گفت: امروز کشورهای استکباری همانند آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی از دست ملت و نظام مقدس اسلامی ایران به واسطه قدرتش عصبانی هستند و به همین دلیل با استفاده از شیوه های مختلف تلاش می کنند ملت و نظام را در فشار قرار دهند.

منبع:مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار