تبلیغات

آخرین فصل برانکو در پرسپولیس!

با وجود تمام روزهای طلایی که برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس داشته است، اما او به بالاخره این تیم را ترک خواهد کرد، چرا که از ابتدا هم قرار بر ادامه فعالیت او به صورت مادام العمر نبوده است.

ستاره | سرویس اخبار -  در روزهای جذاب و پر هیجان پرسپولیس که از هر سو هیاهوی قهرمانی به گوش می رسد، آینده تنها چیزی است که به صورت کامل فراموش شده است، آینده ای که به تصور هواداران قرار است تا پایان به همین شکل به پیش برود! غافل از اینکه این روزهای خوش آغاز به شروع شمارش معکوس برای پایان یافتن کرده اند.
 

آخرین فصل برانکو در پرسپولیس!
برانکو ایوانکوویچ هم اکنون تا پایان فصل آتی با پرسپولیس قرارداد دارد، او بدون شک در صورت کسب هر نتیجه ای این باشگاه را ترک خواهد کرد! این ماجرا کاملا جدی است، چرا که او دیگر انگیزه های تجربه ای تازه تر را در تهران نخواهد داشت و تمام چالش ها برایش تکراری خواهند بود و از طرفی دیگر بالا رفتن سنش به او اجازه فعالیت بیشتر را نخواهد داد!

تا به همین جای کار سرخ ها به او مدیون هستند، مردی که در تاریخ پرسپولیس بزرگ ترین تغییرات ممکن را حاصل کرد و فعل خواستن را به باشگاه های ایرانی یاد داد تا دیگر بضاعت مفهومی پوچ برای رقم زدن شگفتی ها داشته باشد و سطح کیفی و رویاها را تا حد بی نهایت ارتقا دهد، او هدیه های بزرگی به فوتبال ایران داده است که ارزش هایش فراتر از دستمزد همیشه در انتظار پرداختش بوده است.
 
 پروفسور محبوب خود را برای آخرین ها آماده کرده است و برانکو روزهای آخرش در ایران کشور دومش پشت سر می گذارد، هیچ رقمی هم نمی تواند تغییر گر مسیرش باشد؛ حتی اگر قهرمان آسیا شود و یا نشود، در لیگ برتر هتریک کند و یا پوکر، او خواهد رفت و پرسپولیس خواهد ماند و آینده تازه اش!

نکته قابل بحث اینجاست که پرسپولیس به حدی به برانکو ایوانکوویچ وابسته شده است که می توان گفت پس از جدایی او مرگ مقطعی را متحمل خواهد شد! در صورت حضور حتی مربی بزرگ و در سطح اول جهان هم پرسپولیس این هزینه را خواهد پرداخت، مدیران باشگاه این مسئله را می دانند اما در عین ناباوری هیچ برنامه ای برای کاهش پیامدهای منفی این اتفاق نداشته و ندارند!

چرا که حتی برای آنها هم فکر کردن به این موضوع ترسناک است؛ شاید نباید اینگونه با وحشت و نگرانی به روزهای آتی نگاه کرد، شاید باید با آغوش باز تغییرات را پذیرفت و از هدیه غیر قابل ارزش گذاری برانکو به نام "اعتماد و صبر" تجربه بگیرند و آن را در مسیر آتی خود بکار بگیرند؛ پرسپولیس پس از علی پروین پایان یافت؟! پس از برانکو چطور؟

منبع: ورزش 11

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار