تبلیغات

حقیقتی تلخ و ترسناک که کارلوس کی روش درباره پرسپولیس بوجود آورد

کارلوس کی روش با نگاه های سطحی خود باعث بوجود آمدن حقیقتی تلخ در قبال فوتبال ایران شده است.

ستاره | سرویس اخبار -  در ماه ها و به خصوص دو فصل اخیر فوتبال ایران تفکر ضد پرسپولیسی و ضد برانکویی کارلوس کی روش در اذهان اکثر کارشناسان و طرفداران فوتبال رنگ و بویی کاملا جامع به خود گرفته است و اکثر طرفداران و حامیانپرسپولیس را به این نتیجه رسانیده که کی روش با غرض ورزی به سرخپوشان تهرانی نگاه می کند.
 

حقیقتی تلخ و ترسناک که کارلوس کی روش درباره پرسپولیس بوجود آورد


چه قبول داشته باشیم و چه نداشته باشیم طرز تفکری بسیار تلخ در بین هواداران و بازیکنان پرسپولیس شکل گرفته است که تیم ملی آن ها پرسپولیس است و دیگر نگاهی ملی به تیم ملی ایران ندارند. همین امر باعث عدم اتحاد و همدلی در میان فوتبالدوستان شده است و این حرکت کی روش دستاوردی کاملا منفی برای فوتبال ما و پرسپولیس است.
 
جدایی تیم ملی ایران از پرسپولیس و طرفدارانش را نمی توان انکار کرد زیرا که کی روش با طرز تفکر اشتباه و مغرورانه خود باعث بروز این جدایی شده است و این حقیقت تلخ و ترسناک را در فوتبال ما شکل داده است که دیگر تمامی فوتبالی ها نگاهی ملی گرایانه به فوتبال ایران را ندارند و سمت و سویی جداگانه را برای خود برگزیده اند.

منبع: ورزش 11

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار