تبلیغات

تعبیر خواب رژ لب – رژ لب زدن برای زنان و مردان در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رژ لب – رژ لب زدن برای زنان و مردان در خواب چه تعبیری دارد؟ دردسته : تعبیر خواب Neda eivazi۱۳۹۷/۰۷/۲۳ 249 بازدید

تعبیر خواب رژ لب و معنی رژ لب زدن در خواب چیست؟ تعبیر خواب رژ لب - رژ لب زدن برای زنان و مردان در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رژ لب – رژ لب زدن برای زنان و مردان در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رژ لب چیست؟ دیدن رژ لب (ماتیک) در خواب بیانگر این است که شما در مورد چیزی کاملا صادق نیستید خواب به دنبال جلب توجه به سمت لب هایتان است. شاید شما نیاز دارید که در مورد چیزی که شما یا کس دیگری می گوید مراقب باشید. در ادامه برای مطالعه مطالب بیشتر با ما همراه باشید.

تعبیر خواب رژ لب

لوک اویتنهاو می گوید :

رژ لب : خیانت و دروغ

تعبیر خواب رژ لب زدن برای زنان و مردان

منوچهر مطیهی تهرانی می گوید:

رژ را زن‌ها در خواب می‌بینند و امکان اینکه یک مرد به خواب ببیند کم است مگر در رابطه با یک زن باشد. دیدن رژ برای خانم‌ها دروغگویی است و فریب و زبان آوری و چنانچه زنی ببیند رژ مالیده به دروغگویی متوسل می‌شود و زبان را به گفتن نادرست می‌آلاید. دیدن رژ برای مردان خوب نیست مخصوصاً اگر آن را مصرف کنند رسوایی و بدنامی است و بی آبرویی. چنانچه مردی ببیند رژ خریده یا دارد یا مصرف می‌کند سر زبان‌ها می‌افتد، بدنام می‌شود و رسوایی به بار می‌آورد. معمولاً وسائل آرایش زنان تعابیری از این قبیل دارد و کلاً خوب نیستند مگر در مواردی استثنایی.

مطالب مرتبط: تعبیر خواب آرایش ، آرایش کردن در خواب چه مفهومی دارد؟

تعبیر خواب رژ لب زدن

معبرین غربی می گویند:

زدن رژ لب قرمز در خواب می‌تواند نشان دهنده تکبر و خودخواهی شما باشد. اگر دیدید که دختری در جمع رژ لب قرمز زد تعبیر آن به این صورت است که شما سختی‌هایی در زندگی خود خواهید داشت. دیدن رژ لب زدن زنان مسن نشانه زندگی آسوده تر برای شماست.

در سر زمین رویاها آمده:

یک مرد را که روژلب به لبانش زده غافلگیر میکنید :زن یا نامزد این مرد برای شما ایجاد دردسر خواهد کرد شما رژ قرمز زده اید :دوستان مزدور شما را احاطه می کنند . دیگران رژ زده اند : علامت رفاقتهای مزدورانه و خیانت تعبیر خواب رژلب - رژ لب زدن برای زنان و مردان در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رژلب – رژ لب زدن برای زنان و مردان در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب خریدن رژ لب

معبرین غربی می گویند:

اگر در خواب خود دیدید که در فروشگاه در حال انتخاب رژ لب هستید به این معنی است که شما احتمالاً بر مشکلات مالی سخت خود غلبه خواهید کرد. خریدن رژ لب قرمز از مغازه بیانگر شجاعت و مقاومت در برابر مشکلات است.

در سر زمین رویاها آمده:

رژ می خرید : شما سبک مغز هستید

تعبیر خواب رژ لب قرمز

معبرین غربی می گویند:

رژ لب قرمز در خواب نشان‌ دهنده نفس اماره و تمایلات جنسی است. اگر شما رژ لب قرمزی را بر لباس خود دیدید بیانگر غرق شدن در اشتباهات و گرفتاری‌هاست.

مطالب مرتبط: تعبیر خواب آرایشگاه ، دیدن آرایشگر در خواب چیست؟

تعبیر خواب هدیه دادن رژ لب قرمز

معبرین غربی می گویند:

اگر در خواب رژ قرمزی را به شخص دیگری هدیه دادید نشانگر این است که شما به خودتان اعتماد دارید و یک شخص قابل اطمینان هستید.

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

  برچسب ها تعبیر خواب , تعبیر خواب آرایش لب , تعبیر خواب آنلاین , تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیر خواب امام جعفر صادق , تعبیر خواب امامان , تعبیر خواب انبیا , تعبیر خواب جامع , تعبیر خواب حضرت یوسف , تعبیر خواب دیدن ماتیک , تعبیر خواب رژ لب بنفش , تعبیر خواب رژ لب سیاه , تعبیر خواب رژ لب صورتی زدن , تعبیر خواب رژ لب قهوه ای , تعبیر خواب رژ لب نارنجی , تعبیر خواب رژ لب هدیه گرفتن , تعبیر خواب رژلب جیگری , تعبیر خواب رژلب خریدن , تعبیر خواب رژلب زدن زن , تعبیر خواب رژلب زدن مرد , تعبیر خواب رژلب شکسته , تعبیر خواب قرآن , تعبیر خواب گم کردن رژلب , تعبیر خواب واقعی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار