تبلیغات

پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد!

کد خبر: 274212تاریخ انتشار : ۱۸:۱۲:۴۰ - دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷

دیروز گرشاسبی ادعا کرد پرسپولیس هیچ شکایتی از استقلال ندارد. اما چه اتفاقی افتاد که باشگاه پرسپولیس از شکایت علیه استقلال منصرف شد؟

www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد!

در حالی که هواداران پرسپولیس در فضای مجازی و در اعتراض به رفتار بازیکنان تیم نوجوانان استقلال که بعد از پیروزی ۴ بر یک مقابل پرسپولیس به هدایت یک بوقچی، شعر‌های استادیومی و سکویی می‌خواندند، خواهان شکایت باشگاه پرسپولیس بودند، دیروز گرشاسبی ادعا کرد پرسپولیس هیچ شکایتی از استقلال ندارد.

این ادعای مدیرعامل پرسپولیس، طرفداران مجموعه سرخ را عصبانی‌تر کرد و آن‌ها این بار از نزدیکی ظهر دیروز به گرشاسبی حمله کردند و مدعی شدند او قطعاً پرسپولیسی نیست که شرایط را درک نمی‌کند و احترام هواداران برایش اهمیت ندارد.

هواداران عصبانی پرسپولیس معتقدند باشگاه باید از استقلال به خاطر بی‌احترامی در رختکن تیم نوجوانانش شکایت کند. البته ظهر شنبه یکی از معاونان باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی گفته بود: «ما حتماً این کار را می‌کنیم. این‌که هواداران دو تیم روی سکو‌ها شعار بدهند و بوقچی‌ها از واژه‌های ناهنجار در استادیوم استفاده کنند، با اتفاقی که در رختکن تیم نوجوانان استقلال افتاد، فرق دارد. آن‌ها به پرسپولیس و هوادارانش اهانت کردند و فیلم این اهانت را هم در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند. این کار توهین مستقیم به پرسپولیس است و ما قطعاً از فدراسیون و هیئت فوتبال می‌خواهیم رسیدگی کنند.».

اما چه اتفاقی افتاد که باشگاه پرسپولیس از شکایت علیه استقلال منصرف شد؟ عده‌ای که همه چیز را به وزارت ورزش و خاستگاه مشترک سرخابی‌ها ربط می‌دهند، می‌گویند وزیر ورزش، گرشاسبی را از شکایت علیه استقلال منصرف کرد، اما سلطانی‌فر بیکار نیست که به داستان شهرآورد نوجوانان ورود کند. او که جلوی شکایت استقلال از سازمان لیگ به دادگاه عالی ورزش را نگرفت و کاری با اقدام قانونی استقلال در اعتراض به قهرمانی آیین‌نامه‌ای پرسپولیس نداشت، قطعاً در این پرونده جزئی هم دخالت نمی‌کند.

گویا دلیل اصلی خودداری پرسپولیس از طرح شکایت علیه استقلال، در پیش بودن بازی پرسپولیس و السد است و گرشاسبی می‌خواهد آرامش مجموعه سرخ را حفظ کند و جلوی به حاشیه رفتن پرسپولیس را بگیرد. مدیرعامل پرسپولیس معتقد است در آستانه بازی حساس مقابل السد، نباید با استقلال وارد دعوا شد و الان اتحاد و همدلی مهم‌تر از پیگیری اهانت یک بوقچی و چند نوجوان است، اما این حرفی است که هواداران پرسپولیس را قانع نمی‌کند. آن‌ها دیروز در فضای مجازی به گرشاسبی حمله کرده بودند و اعتقاد داشتند پرسپولیس مقابل السد نیازی به حمایت استقلال ندارد و حفظ احترام باشگاه و هوادارانش باید مهم‌تر باشد.
منبع: خبرورزشی

آخرین اخبار فوتبالی

پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! گزارش تمرین تیم ملی/ بازار شوخی و خنده گرم بود! بازی پیچیده شفر با برگ مجتبی جباری! حسن روشن: کی روش منصوریان را هم بدبخت کرد! پای آرنولد هم به دعوای استیلی و کی‌ روش باز شد! سردار آزمون: به خاطر خانواده‌ ام تصمیم به خداحافظی گرفتم شکایت بازیکن تیم ملی به پلیس فتا مسعود شجاعی : مهمترین عامل موفقیت تیم ملی در جام ملتها ثبات است سامان قدوس و کار قشنگ آن هوادار برانکو با جدایی دو بازیکن پرسپولیس مخالفت کرد/ زمان فروش بلیت دیدار پرسپولیس برابر السد مشخص شد آخرین وضعیت بازیکنان مصدوم استقلال مگر اینکه مجمع بتواند تاج را از روی صندلی فدراسیون بلند کند! برابر استقلال محکوم به پیروزی هستیم! هافبک عراقی در جلسه کمیته انضباطی باشگاه استقلال/ صیادمنش: خواستن، توانستن است عالیشاه تکلیف ترکیب‌ پرسپولیس را مشخص می‌کند

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! بلایی که مهناز افشار سر پدر دنیا ویسی آورد! +عکس www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! قیمت لحظه ای طلا ، سکه و دلار / دوشنبه 23 مهر 97 www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! قاتل دختربچه پاکستانی به 21 بار اعدام محکوم شد +تصاویر www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! فهیمه سریال پایتخت در کنار همسر و فرزند واقعی اش! +عکس www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! محسن افشانی به 6 سال زندان محکوم شد؟ www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! دختری که از دوستی خیابانی کارش به حاملگی کشید! www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! مردی با سر بریده مادرش به کلانتری رفت! +عکس www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! احمدرضا عابدزاده در کنار همسر و فرزندانش + عکس و بیوگرافی www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! دیدار علی انصاریان و مونیکا بلوچی در میلان! www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! بعد از ملکه زیبایی عراق، شاه اینستاگرام هم کشته شد! +عکس www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! مرضیه «دلدادگان» در کنار همسر واقعی‌ اش! +عکس www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! پیرترین زن جهان از سختی های زندگی اش می گوید! +تصاویر www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! بستری شدن بازیگر زیبای سینما به دلیل افسردگی! +عکس www.dustaan.com پرسپولیس به خاطر السد از شکایت علیه استقلال صرف‌ نظر کرد! جنجال حضور خانم بازیگر با لباس خواب در رستوران +عکس

مطالب مشابه

شکایت نمایندگان مجلس علیه مدافع پرسپولیسشکایت نمایندگان مجلس علیه مدافع پرسپولیسشکایت باشگاه بوشهری از استقلال به خاطر قائدی!شکایت باشگاه بوشهری از استقلال به خاطر قائدی!استیلی: پرسپولیس به خاطر استقلال تحت فشار استاستیلی: پرسپولیس به خاطر استقلال تحت فشار استخطر محرومیت پرسپولیس و استقلال به خاطر یک میلیارد تومانخطر محرومیت پرسپولیس و استقلال به خاطر یک میلیارد تومانتغییر زمین تمرین استقلال و ذوب‌ آهن به خاطر پرسپولیستغییر زمین تمرین استقلال و ذوب‌ آهن به خاطر پرسپولیسبرانکو با جدایی دو بازیکن پرسپولیس مخالفت کرد/ زمان فروش بلیت دیدار پرسپولیس برابر السد مشخص شدبرانکو با جدایی دو بازیکن پرسپولیس مخالفت کرد/ زمان فروش بلیت… https://www.dustaan.com/?p=274212

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار