تبلیغات

شارژ اینترنتی ارزان قیمت دردسرساز شد ! + جزییات

هنوز هوا خیلی روشن نشده بود که از خواب بیدار شدم. از روی عادت دستم به سمت گوشی تلفن همراهم رفت تا هم ساعت و هم پیامک ها را چک کنم.

به گزارش صبحانه،در کنار پیامک های تبلیغاتی پیامکی از بانک دریافت کردم که برداشت از حساب بود. رقمی که در پیامک آمده بود، خواب را از سرم پراند، 10 میلیون تومان از حسابم برداشت شده بود. تا باز شدن بانک ساعتی مانده بود، زمان خیلی کند می گذشت.

به هر شکل بود آن دقایق انتظار را سپری کردم و با عجله خودم را به بانک رساندم و سراغ رئیس رفتم و موضوع را با او در میان گذاشتم. رئیس بانک پس از بررسی موضوع گفت که این مبلغ به صورت خرید اینترنتی از حساب شما کسر شده است و مرا به پلیس فتا ارجاع داد. بنابراین به پلیس فتا مراجعه کردم و موضوع سرقت از حسابم را با یکی از افسران کارشناس سایبری در میان گذاشتم و او با حرف های امیدوار کننده اش کمی آرامم کرد، او پرسید در یکی دو روز گذشته خرید اینترنتی داشته ای؟ کمی که فکر کردم یادم آمد که شارژ اینترنتی خریده بودم. همین که گفتم شارژ اینترنتی، افسر پلیس سری تکان داد و گفت: قربانی فیشینگ شده اید. به بهانه خرید شارژ ارزان قیمت فریب تبلیغات مجرمان سایبری را خورده و از درگاه های جعلی طراحی شده به خرید اینترنتی اقدام کرده اید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار