تبلیغات

تعبیر خواب رکاب – دیدن رکاب اسب در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رکاب – دیدن رکاب اسب در خواب چه تعبیری دارد؟ دردسته : تعبیر خواب Neda eivazi۱۳۹۷/۰۷/۲۴ 226 بازدید

تعبیر خواب رکاب اسب + تعبیر خواب رکاب دوچرخه تعبیر خواب رکاب - دیدن رکاب اسب در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رکاب – دیدن رکاب اسب در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رکاب چیست؟ رکاب قابی است حلقوی یا بیضی که با قطعه‌ای بند مانند و معمولاً از جنس چرم به زین متصل می‌گردد. این وسیله برای سوار شدن به اسب و قاطر و کنترل سوارکاری کاربرد دارد. و دیدنش در خواب به فرزند تعببر میشود. برای مطالعه تعابیر بیشتر با ما همراه باشید.

تعبیر خواب رکاب اسب

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

رکاب اسب در خواب به فرزند بر می گردد.

اگر بیند رکاب او زرین است، دلیل است فرزند او منکر و خویشتن بین بود. اگر بیند رکاب او سیمین است، دلیل که فرزندش به مال دنیا مغرور شود. اگر بیند رکابش برنجین یا مسین بود، دلیل بود بر قدر پاکیزگی و روشنی او را قوت باشد در کارهای دنیائی.

اگر بیننده خواب، خودش اسب سواری می کرد، این تعابیر به خودش بر می گردد ولی اگر دید رکاب، متعلق به کس دیگری است، تعبیرها به آن شخص که صاحب رکاب است بر می گردد. اگر کسی دید کارش نگهداری از رکاب ها است، در آرزوی داشتن فرزندانی لایق است و یا می خواهد آنها را با لیاقت بار بیاورد.

مطالب مرتبط: تعبیر خواب اسب ، اسب سواری در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رکاب چوبی

اگر بیند رکاب او چوبی بود، دلیل که فرزند او دون همت و بدرأی و فرومایه بود و رکاب دار در خواب نیکو بود، زیرا که او به مهتران نزدیک بود

تعبیر خواب رکاب طلا ، سیمین و مسی

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

اگر بیند رکاب او زرین است، دلیل است فرزند او منکر و خویشتن بین بود. اگر بیند رکاب او سیمین است، دلیل که فرزندش به مال دنیا مغرور شود. اگر بیند رکابش برنجین یا مسین بود، دلیل بود بر قدر پاکیزگی و روشنی او را قوت باشد در کارهای دنیائی تعبیر خواب رکاب - دیدن رکاب اسب در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رکاب – دیدن رکاب اسب در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رکابدار

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

تعبیر رکابدار، خوب می‌باشد (زیرا به بزرگان و روسا نزدیکتر است).

امام صادق (ع) می‌فرمایند:

اگر رکابدار «پادشاه» را ببینی، یـعـنـی حرف دروغ و بی‌حاصلی را می‌شنوی.

مطالب مرتبط: تعبیر خواب دوچرخه ، دیدن دوچرخه در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب جدا شدن رکاب از زین

محمد ابن سیرین بصری گوید:

اگر بیند رکاب از زین جدا گردید، فرزند یا غلام است و چون با رکاب بود، فرزندی باشد که در کارها معتمد و امین است و دراو هیچ خیانت نباشد.

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

  برچسب ها تعبیر خواب , تعبیر خواب آنلاین , تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیر خواب امام جعفر صادق , تعبیر خواب امامان , تعبیر خواب انبیا , تعبیر خواب جامع , تعبیر خواب حضرت یوسف , تعبیر خواب رکاب , تعبیر خواب رکاب اسب , تعبیر خواب رکاب انگشتر , تعبیر خواب رکاب چوبی , تعبیر خواب رکاب دوچرخه , تعبیر خواب رکاب زدن در سراشیبی , تعبیر خواب رکاب زدن دوچرخه , تعبیر خواب رکابدار , تعبیر خواب شکسته شدن رکاب انگشتر , تعبیر خواب قرآن , تعبیر خواب واقعی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار