تبلیغات

تعبیر خواب رب – دیدن رب گوجه فرنگی در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رب – دیدن رب گوجه فرنگی در خواب چه تعبیری دارد؟ دردسته : تعبیر خواب Neda eivazi۱۳۹۷/۰۷/۲۴ 113 بازدید

تعبیر خواب رب و معنی خوردن رب در خواب چیست؟ تعبیر خواب رب - دیدن رب گوجه فرنگی در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رب – دیدن رب گوجه فرنگی در خواب چه تعبیری دارد؟

در این قسمت از بخش تعبیر خواب نماگرد تعبیر های گوناگون تعبیر خواب رب را از دید معبرین بزرگ جهان گرد آوری کرده ایم بد نیست آنها را نیز مطالعه کنید معبرین دیدن رب را بیانگر  مال و ثروتی می دانند که با زحمت و تلاش فراوان بدست آمده. با ادامه مطالب همراه باشید.

تعبیر خواب رب

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

در مجموع رب مال است و پولی که با زحمت و تلاش فراهم گردیده. میراث بردن نیز رسیدن به پولی است که دیگری با زحمت و تلاش گردآورده است. اگر در خواب ببینید که رب را به زمین ریختید مال خودتان را هدر می دهید. تعبیر خواب رب گوجه فرنگی

معبرین غربی گویند:

دیدن رب گوجه فرنگی در خواب اشاره به کمک و امکانات رفاهی دارد. دیدن رب گوجه فرنگی روشن به این معنی است که مردمی که می‌خواهند به شما کمک کنند به طور خالصانه این کار را انجام خواهند داد. دیدن رب گوجه فرنگی روی نان در خواب نشان دهنده بسیاری از افرادی است که می‌خواهند با شما باشند ولی این شرایط مورد حسادت همسر و یا معشوق شما قرار خواهد گرفت. تعبیر خواب خوردن رب

معبرین غربی گویند:

اکر در خواب دیدید که مقداری رب می‌خورید ممکن است کارهای شما به سادگی خوردن رب انجام گیرد. در خواب رب بسیار شوری را خوردید بیانگر این است که فردی را که می‌خواهید در کارتان کمکش کنید باعث سخت شدن کارتان می‌گردد. تعبیر خواب درست کردن رب

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

اگر در خواب ببینید که رب می‌جوشانید یا رب خریده‌اید مالی را به زحمت و رنج و تلاش فراهم می‌کنید. سودی عایدتان می‌شود که زاییده کار و کوشش بسیار است و سهل و آسان به دست نیامده است.

تعبیر خواب ریختتن رب روی لباس

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

اگر در خواب دیدید که رب روی لباستان ریخته در یک معامله زیان می بینید که آن زیان به اندازه لکه ای که روی لباستان پدید آمده کوچک یا بزرگ است.

تعبیر خواب خریدن رب

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

اگر در خواب ببینید که رب می جوشانید یا رب خریده اید مالی را به زحمت و رنج و تلاش فراهم می کنید. سودی عایدتان می شود که زائیده کار و کوشش بسیار است و سهل و آسان به دست نیامده است.

تعبیر خواب رب - دیدن رب گوجه فرنگی در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رب – دیدن رب گوجه فرنگی در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب بوی رب

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید:

اگر احساس کردید که بوی رب جوشانده به مشامتان می‌رسد و شما از آن بود خوشتان می‌آید خبری خوش به شما می‌رسد که برای شما سود آورد است و اگر از بوی آن خوشتان نیاید خبری بد به شما می‌دهند که اگر چه سود آور است شما را غمگین می‌کند.

تعبیر خواب رب شیرین و ترش

محمد ابن سیرین بصری گوید:

رب ها به طعم شیرین بود و بوی خوش دارد، خوردنش دلیل بر خیر و منفعت کند و آن چه به خلاف این بیند، دلیل بر رنج و غم و مضرت کند. ریختن رب در خواب، چون شیرین بود، دلیل است بر کار با منفعت و چون ترش بود به خلاف این بود.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

اگر بچشید رب شیرین باشد کامیاب می شوید و اگر ترش باشد غمگین و اندوهناک می گردید

تعبیر خواب رب گرفتن از دیگران

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

اگر در خواب دیددی که کسی رب به شما می دهد از جانب او متنعم می شوید.

تعبیر دیدن رب در شیشه

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

اگر در خواب دیدید کوزه ها و شیشه های رب زیادی چیده شده و می گویند همه به شما تعلق دارد و خودتان ندانید آنها را کی خریده یا پخته اید میراثی به شما می رسد که آن هم به مقدار شیشه ها و کوزه ها یا زیاد است یا کم.

تعبیر خواب رب انار

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

رب انار در خواب دیدن بهتر از رب چیزهای دیگر است مشروط به این که ترش نباشد.

لطفا از سایر مطالب مرتبط با موضوع اصلی دیدن فرمایید

تعبیر خواب پرتقال ، تعبیر خواب خیار ، تعبیر خواب خربزه

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

  برچسب ها تعبیر خواب , تعبیر خواب آنلاین , تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیر خواب امام جعفر صادق , تعبیر خواب امامان , تعبیر خواب انبیا , تعبیر خواب بوی رب , تعبیر خواب پختن رب انار , تعبیر خواب جامع , تعبیر خواب حضرت یوسف , تعبیر خواب خوردن رب , تعبیر خواب درست کردن رب , تعبیر خواب دور ریختن رب , تعبیر خواب رب , تعبیر خواب رب انار , تعبیر خواب رب ترش , تعبیر خواب رب خریدن , تعبیر خواب رب شیرین , تعبیر خواب رب کپک زده , تعبیر خواب رب گرفتن از دیگران , تعبیر خواب رب گوجه فرنگی , تعبیر خواب ریختن رب , تعبیر خواب قرآن , تعبیر خواب واقعی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار