تبلیغات

اخذ DNA از 13 تن از خانواده‌های مفقود شدگان

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از مراجعه 13 تن از خانواده‌های مفقودشدگان حادثه برای اخذ نمونه DNA به مراکز پزشکی قانونی خبر داد.

به گزارش صبحانه، دکتر مسعود قادی پاشا در این باره گفت: خانواده‌های آتش‌نشانان مفقود شده در زیر آوار می‌توانند با مراجعه به معاونت نیروی انسانی شهرداری و هماهنگی با آنها به مرکز آتش‌نشانی در تقاطع خیابان آزادی و میمنت رفته و کارشناسان ما با حضور در این مرکز اقدام به اخذ نمونه DNA از آنان خواهند کرد.
اخذ DNA از 13 تن از خانواده‌های مفقود شدگان
وی با بیان اینکه دیروز از 11 تن از خانواده‌های آتش‌نشانان مفقود در حادثه پلاسکو توسط کارشناسان پزشکی قانونی نمونه برداری شد، گفت: همچنین از دو تن از خانواده‌های غیرآتش‌نشان نیز که اعلام مفقودی کرده بودند، نمونه‌برداری انجام شد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با بیان اینکه افراد خانواده‌های آتش‌نشانان باید به مرکز آتش‌نشانی در خیابان میمنت مراجعه کنند، اظهار کرد: افراد عادی که اعلام مفقودی کردند نیز می‌توانند به مرکز پزشکی قانونی کهریزک مراجعه کرده تا نسبت به نمونه‌گیری از آنان اقدام شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار