تبلیغات

تعبیر خواب صله رحم – معنی صله رحم در خواب چیست؟

در این قسمت از تعبیر خواب نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر خواب صلحه رحم آشنا سازیم. با توجه به گفته معبران به جا نیاوردن صله رحم در خواب بیانگر گمراهی در دین می باشد. در ادامه انواع تعابیر مختلف تعبیر خواب صلحه رحم را از منابع معتبر ایرانی و غیر ایرانی برای شما همراهان همیشگی سایت جمع آوری کرده ایم اگر برای مطالعه آنها تمایل دارید تا انتهای این مطالب همراه ما باشید.

تعبیر خواب صله رحم - معنی صله رحم در خواب چیست؟

تعبیر خواب صله رحم – معنی صله رحم در خواب چیست؟

صله رحم یعنى پیوند با خویشاوندان، که گاه با دیدار آنها حاصل مى شود، و گاه با نامه، یا تلفن، یا دعوت از آنان، یا طرق دیگر. پیامبر اسلام(صلی الله علیه و آله) پیرامون آثار صله رحم و قطع رحم مى‏ فرماید: کسی که از عمرش جز سه سال نمانده باشد، با صله رحم، خداوند عمرش را به سی و سه سال، امتداد می بخشد.

تعبیر خواب صله رحم

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

اگر کسی در خواب ببیند که صله رحم به جای نمی آورد و به دیدار آنانی که خداوند امر نموده است، نمیرود؛ در دین گمراه شده یا به علت قهر کردن با خویشان، در زندگی سرگردان شده است.

لطفا از سایر مطالب مرتبط با این موضوع دیدن فرمایید

تعبیر خواب ملاقات کردن ، تعبیر دیدن آشنا و دوستان ، تعبیر خواب ابراز علاقه

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

تعبیر خواب صله رحم – معنی صله رحم در خواب چیست؟

لطفا نظر خود در مورد این مطلب را با ستاره ها از یک تا ۵ مشخص کنید!!

مطالب متنوع دیگر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار