تبلیغات

۷ نمونه متن تقدیر و تشکر پایان نامه

یکی از بخش‌های پایانامه قسمت مربوط به متن تقدیر و تشکر پایان نامه است که در این بخش از تمامی کسانی که در انجام آن رساله به نگارنده کمک کرده‌اند، تشکر می‌شود و آن را می‌توان به شیوه‌های متفاوتی نوشت.

متن تقدیر و تشکر پایان نامه

ستاره | سرویس سرگرمی - پایان نامه و نگارش آن دارای اصول و آیین خاصی است. یکی از بخش‌های پایانامه قسمت تقدیر و تشکر است که در این بخش از تمامی کسانی که در انجام آن رساله نقش داشته و به نگارنده به صورت مادی و معنوی کمک کرده‌اند تشکر می‌شود. برای آشنایی با متن تقدیر و تشکر پایان نامه ما برای شما چند نمونه الگو را تهیه کرده‌ایم.

نمونه شماره یک: متن تقدیر و تشکر پایان نامه

این پایان نامه را تقدیم می‌کنم به مهربانترين همراهان زندگیم، پدر، مادر، همسر عزیزم که  حضورشان همیشه گرما بخش روح من بوده است.

از اساتید بزرگوارم .... برای تمام حمایت‌ها و زحمات بی دریغ‌شان سپاسگزاری می‌کنم. از جناب آقای دکتر .... که زحمت داوری این رساله را به عهده داشتند سپاس فراوان دارم.

از دوستان و همکلاسی‌های گرامی آقایان ... و خانم‌ها ... كه ایام خوشی را در کنار هم سپری کردیم و مرا در رسیدن به اهدافم یاری نمودند صمیمانه تقدیر می‌کنم.

در پایان از کلیه دوستان خوبم  که مطالب زیادی را به من آموختند تشکر کرده و برایشان آرزوی موفقیت و سربلندی می‌کنم.

متن تقدیر و تشکر پایان نامه

نمونه شماره دو: متن تشکر و تقدیر پایان نامه 

اکنون که به یاری پروردگار و یاری و راهنمایی اساتید بزرگ موفق به پایان این رساله شده‌ام وظیفه خود دانشته که نهایت سپاسگزاری را از تمامی عزیزانی که در این راه به من کمک کرده‌اند را به عمل آورم:

در آغاز از استاد بزرگ و دانشمند جناب آقای/سرکار خانم .... که راهنمایی این پایانامه را به عهده داشته‌اند کمال تشکر را دارم.

از جناب آقایان/ خانم‌ها .... که اساتید مشاور این پایانامه بوده‌اند نیز قدردانی می‌نمایم.

از داوران گرامی ... که زحمت داوری و تصحیح این پایانامه را به عهده داشتند کمال سپاس را دارم.

خالصانه از تمامی اساتید و معلمان و مدرسانی که در مقاطع مختلف تحصیلی به من علم آموخته و مرا از سرچشمه دانایی سیراب کرده‌اند متشکرم.

 از کلیه هم دانشگاهیان و همراهان عزیز، دوستان خوبم خانم‌ها و آقایان .... نهایت سپاس را دارم.

و در پایان این پایان نامه را تقدیم می‌کنم به .... که با حضورش و همراهی اش همیشه راه را به من نشان داده و مرا در این راه استوار و ثابت قدم نموده است.

بیشتر بخوانید: بسم الله الرحمن الرحیم برای پایان نامه، ورد، تحقیق و پاورپوینت

شماره سوم؛ نمونه متن تقدیر و تشکر پایان نامه

اكنون كه به ياري خداوند اين دوره را به پايان رسانيده‌ام، بر خود واجب مي‌دانم از اساتيد راهنماي بزرگوارم جناب آقاي دكتر ...  به پاس زحمات بي شائبه شان در طي انجام اين تحقيق سپاسگزاري نمايم.

همچنين از اساتيد گرانمايه، جناب آقاي دكتر ...  كه زحمت داوري اين پايان نامه را بر عهده داشتند نهايت تشكر را دارم.

از سایر اساتید بزرگ جناب آقایان/ خانم‌ها ...  كه شاگردي محضرشان از بزرگترين افتخارات زندگي علمي‌ام مي‌باشد، كمال تشكر را دارم.

در نهايت از دوستان عزيزم آقا / خانم ... و همه دوستان و نيز ... كمال تشكر و قدردانی را دارم.

تشکر پایان نامه

نمونه چهارم متن تقدیر و تشکر پایان نامه

سپاس خدای بزرگ را که مرا یاری رساند تا بتوانم این مقطع تحصیلی را به پایان رسانده و گامی در راستای اعتلای علم بر دارم. از استاد راهنمای گرانقدرم جناب آقای/ سرکار خانم ... که وجودشان همیشه قوتی برای انجام کارهایم بوده است و بدون شک انجام این پایانامه بدون کمک و راهنمایی‌های ارزنده آنها امکان پذیر نبوده است، کمال تشکر را دارم. اساتید گرامی جناب آقای/ سرکار خانم ... که زحمت داوری این رساله را داشتند نیز سپاسگزارم.

تشکر از تمامی معلمان اساتیدی که توفیق دانش آموزی و دانشجویی در محضرشان را داشتم.

از دوستان عزیزم ... که همراهان همیشگی من بوده‌اند و اوقات خوشی را در کنار هم سپری کرده‌ایم، تقدیر و تشکر دارم.

و در پایان از تمامی عزیزانی که در طول انجام این پروژه مرا یاری کرده‌اند کمال تشکر و قدردانی را ابراز می‌نمایم.

نمونه پنجم متن تقدیر و تشکر پایان نامه

خداوند سبحان را سپاسگذارم كه به بنده حقير توفيق انجام و اتمام پژوهش حاضر را عنايت فرمود.

از تمامی اساتید، دوستان و خانواده‌ام که در تمام دوران تحصیلی مرا حمایت کرده‌اند تقدیر و تشکر می‌کنم و این پایانامه را تقدیم می‌کنم به ... که پشتیبان همیشگی من در زندگی بوده است.

متن تقدیر و تشکر پایان نامه

نمونه ششم: متن سپاسگزاری پایان نامه پروردگار را سپاسگزارم که بار دیگر به من فرصت آموختن داد. از پدر و  مادر عزیز و  مهربانم به خاطر زحماتی که در طول زندگی همواره برای پیروزی و شادکامی من به جان خریدند، تشکر می‌کنم. از همسر عزیزم به خاطر همکاری‌ها و دلگرمی‌هایش  متشکرم.

از اساتید محترم جناب ...  که زحمت زیادی برای تحقق این پایان نامه داشتند، متشکرم.

از آقای /خانم دکتر ... مشاوران گرامی این  پایان نامه سپاسگزارم و از آقایان/خانم‌ها دکتر ...  که زحمت داوریاین  پایان نامه را داشتند نیز تشکرمی نمایم. از دوستان عزیزم ... برای تمام یاری رسانی‌هایی که در به پایان رسانیدن این پایان نامه داشتند  تشکر می‌کنم  و لازم می‌دانم که از زحمات بی دریغ ... تشکر ویژه بنمایم. همچنین از همکاری‌ها و راهنمایی‌های ...  سپاسگزارم.

نمونه هفتم متن تقدیر و تشکر پایان نامه بر خود واجب می‌دانم از استاد فرزانه جناب آقای دکتر ... که به عنوان استاد راهنما در مراحل مختلف این پایانامه همواره با سعه صدر و گشاده رویی در کنار من بودند و در طول مدت تحصیل از راهنمایی‌های اخلاقی و علمی ایشان بهره جسته‌ام تشکر و قدردانی نمایم.

جناب آقای دکتر ...  به عنوان استاد مشاور مسئولیت سنگینی را قبول زحمت فرمودند: و مطمئنا بدون حمایت‌ها، راهنمایی‌ها و روحیه بخشی ایشان، انجام بخش مهمی از این رساله میسر نمی‌شد. بدین وسیله از بزرگواری، حسن سلوک و حمایت بی دریغ ایشان تشکر کرده و برای ایشان طول عمر توام با سربلندی را آرزومندم.

از اساتید گرامی جناب آقایان ... که مشاوره رساله اینجانب را عهده دار بودند و در سایه توجهات ایشان و راهنمائی‌های سودمندشان توانستم گامی درجهت کسب علم و دانش بردارم کمال تشکر را دارم. در این میان و در امر داوری از اساتید گرانقدر جناب آقای دکتر ... از دانشگاه ... و آقای ... از دانشگاه ...  که زحمت داوری رساله اینجانب را قبول فرمودند، قدردانی نموده و برای ایشان آرزوی طول عمر و سربلندی دارم.      

بیشتر بدانید: منتخب بهترین جملات تشکرآمیز

در آخر برایتان آرزوی موفقیت کرده و اگر پیشنهادی در این زمینه دارید خواهش می‌کنیم آن را از طریق "بخش ارسال نظر" با ما در میان بگذارید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

 • راه های ریکاوری سریع بدن

  اگر فردی هستید که نصف روز را در باشگاه سپری می‌کنید، پس با درد عضلانی غریبه نیستید. ا ستراحت و ریکاوری ، بخش مهمی از یک برنامه‌ی تناسب اندام...

 • شش قدم برای بزرگ کردن باسن

  باسن یکی از عضلات بزرگ و مهم در میان دیگر عضلات ماست . و داشتن باسنی با اندازه‌ی مناسب هم بخشی از تناسب اندام است که باید به آن برسیم...

 • جملات زیبای تولدت مبارک پدر

   جملات زیبای تولدت مبارک پدر مجموعه: اس ام اس های جالب  جملات تولدت مبارک پدر   شما قلبی به بزرگی دریا و روحی به وسعت...

 • اشتباه در انتخاب همسر چه دلایلی دارد؟

   اشتباه در انتخاب همسر چه دلایلی دارد؟ مجموعه: دانستنیهای قبل از ازدواج بسیاری افراد به علت وجود معیار‌های اشتباه ، در انتخاب...

 • مدل کیک به شکل مکعب

   مدل کیک به شکل مکعب مجموعه: متفرقه ایده هایی برای تزیین کیک به شکل مکعب جدیدترین کیک به شکل مکعب کیک های شیک به...

 • جاذبه های گردشگری کرمان (+تصاویر)

   جاذبه های گردشگری کرمان (+تصاویر) مجموعه: مکانهای تاریخی ایران باغ فتح آباد در روستای اختیار آباد و در ۲۵ کیلومتری شهر کرمان...

 • چگونه همه عکس‌های اینستاگرام را بارگذاری کنیم؟

   چگونه همه عکس‌های اینستاگرام را بارگذاری کنیم؟ مجموعه: ترفندهای اینترنتی دانلود تمام عکس های اینستاگرام   بسیاری از کاربران...

 • معما و تست هوش کارآگاهی

   معما و تست هوش کارآگاهی مجموعه: معما و تست هوش   معمای شماره ۱ : در پایین یک ساختمان بسیار بلند، جسد زنی که ساکن آن ساختمان...

 • حسین محب اهری درگذشت

  'حسین محب اهری' بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون بامداد چهارشنبه در بیمارستان لاله تهران دار فانی را وداع گفت. به گزارش صبحانه، براساس...

 • کلاهبرداران چگونه از پیش فروش ساختمان سوء استفاده می‌کنند؟!

  پیش فروش ساختمان یکی از راه‌های مناسب خانه‌دار شدن مردم است، اما با توجه به اعتبار اسناد غیررسمی (عادی) با سوء استفاده کلاهبرداران در این زمینه...