تبلیغات

انتقاد پرویز پرستویی به مقایسه حامد بهداد به آنتونی کوئین + عکس

نظر پرویز پرستویی در مورد تشبیه بازی حامد بهداد به آنتونی کوئین

پرویز پرستویی تشبیه حامد بهداد و آنتونی کوئین

پرویز پرستویی و حامد بهداد

شاید بتوان گفت که یکی از بازیگرانی که چند سالیست به جای هنر علاقه بیشتری به اینستاگرام پیدا کرده است پرویز پرستویی می باشد .

پرویز پرستویی بازیگر خوب و توانمند کشورمان ایران با اینکه چند سالیست از هنر و بازی کمی فراری شده است اما در حوزه فضای مجازی و اظهارنظر در مورد موارد مختلف اجتماعی فرهنگی هنری پزشکی حوادث و … کوچکترین کوتاهی نکرده است .

این بار اظهارنظر کمال تبریزی در مورد بازیگر جوان کشورمان حامد بهداد سوژه اینستاگرامی پرویز پرستویی شده است و بازیگر محبوب کشورمان در کلامی کمی تلخ قیاس حامد بهداد با آنتونی کوئین را قیاسی کاملا اشتباه خواند .

کمال تبریزی در مصاحبه ای گفته بود : حامد بهداد آنتونی کوئین سینمای ایران است و همه باید منتظر باشند موتورش روشن شود .

تشبیه حامد بهداد و آنتونی کوئین

کمال تبریزی

پرویز پرستویی با انتشار عکس بالا نوشت :

آقای کمال تبریزی

امروز به اظهار نظری از شما برخوردم که برام تعجب برانگیز بود

وآن اینکه در اظهاراتتون اشاره کردید رابرت دنیرو در تمام بازیهاش باز خود رابرت دنیروئه تنها کسی که تنوع در بازیهایش وجود دارد آنتونی کوئین است . و حامد بهداد برای من یاد اور آنتونی کوئینه

من اصلا کاری به کار حامد بهداد ندارم ایشون بازیگر بزرگیه و خودش شاید یادش نباشه که بنده به توصیه رامبد جوان در پشت بوم وزارت صنایع در سر فیلمبرداری فیلم مومیای ۳،ایشون وزنده یاد پوپک گلدره به همایون اسعدیان برای بازی در فیلم آخر بازی معرفی کردم ،پس دشمنی با ایشون ندارم.

من نمیگم حامد بهداد بازیگر بزرگی است یا کوچک .

اما خواهش میکنم با تمام احترامی که براتون قائل هستم به پاس تجربه خوبی که با شمادر فیلم لیلی با من است و مارمولک و مهر مادری داشتم، به رابرت دنیرو توهین نکنید وتن آنتونی کوئین رو تو قبر نلرزونید .

اگه میخواهیم برای فیلممون تبلیغ کنیم از هر کس و هر چیزی به عنوان دستاویز استفاده نکنیم و سعی کنیم آدم هارو با خودشون مقایسه کنیم .شما فیلمساز ارزشی هستید از شما توقع داریم اسیر تبلیغات کاذب نشوید .

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار