تبلیغات

نخستین شبکه ناوگان اجاره خودرو در کشور

نخستین شبکه ناوگان اجاره خودرو در کشور

 

برای نخستین بار در کشور، شبکه ناوگان اجاره خودرو با برداشتن شرط ضامن، چک و سفته، سند و جواز کار و ... از شروط اجاره خودرو، راه اندازی شد.

اجاره خودروی ایرانی به سبک جهانی با رویکرد اعتماد به مشتری در ابتدا با ایجاد ناوگانی متشکل از هزار خودروی صفر کیلومتر در سراسر کشور ایران از انواع اقتصادی تا تجاری و در تمامی شهر‌های اصلی کشور و تمامی فرودگاه‌های اصلی و با هدف ارتقاء واقعی خدمات خوب و خدماتی همانند کشور‌های پیشرفته در ایران سرمایه‌گذاری نموده و این مهم با جلب همکاری سایر شرکای تجاری و جذب سرمایه تا رسیدن به هدف ایجاد شبکه‌ای بالغ بر صد هزار خودرو و گسترش شبکه به کلیه شهرستان‌های کوچک ایران ادامه خواهد یافت.

 

نخستین شبکه ناوگان اجاره خودرو در کشور

مدل تجاری ناواران، با محوریت اعتماد به مشتری، امکان اجاره خودرو بدون راننده با استاندارد‌های روز دنیا و بدون دریافت تضامین سنتی همانند چک و سفته و اسناد ملکی را فراهم می‌سازد.

به گفته سخنگوی این ناوگان، مشترکین در بدو ورود به سایت www.navaran.com با اولین رزرو ارزیابی و تعیین سطح می‌گردند، پس از انجام هر رزرو با توجه به کیفیت نگهداری خودرو از یک طرف و بررسی اطلاعات سامانه موقعیت‌یاب از طرف دیگر راننده به‌عنوان راننده خوب رتبه‌بندی شده و پس از ارتقاء به سطح‌های بالاتر، ودیعه پرداختی نیز بصورت پلکانی کاهش یافته و نهایتاً به صفر می‌رسد. رانندگان خوب همچنین خودرو‌ها را با مبالغ کمتری اجاره می‌نمایند.

نخستین شبکه ناوگان اجاره خودرو در کشورwww.navaran.com

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار