تبلیغات

ازدواج گوگوش و همسرش رها اعتمادی شایعه یا واقعیت

ازدواج فائقه آتشین معروف به گوگوش و رها اعتمادی

ازدواج گوگوش و رها اعتمادی

گوگوش و رها اعتمادی

بازار داغ شایعات یک بار دیگر دامن ستاره ها را گرفته است و این بار خواننده زن ایرانی و مجری مرد من و تو سوژه این شایعه شده اند .

فائقه آتشین معروف به گوگوش که چندین بار ازدواج کرده است و چندین بار در شایعات به عقد افراد مختلف درآمده بود این بار به عقد رها اعتمادی مجری شبکه من و تو درآمده است .

ازدواج گوگوش و همسرش رها اعتمادی خبری است که در روزهای پیش در حال دست به دست شدن میان کاربران فضای مجازی ایران می باشد اما صحت و سقم آن تایید نشده است .

ازدواج گوگوش خواننده زن ایرانی 68 ساله با رها اعتمادی مجری جوانی که دقیقا نصف سن فائقه آتشین یعنی 34 ساله است شاید به شدت دور از انتظار باشد اما در این دنیا هیچ چیز غیر ممکن نیست .

جالب اینجاست که خبر ازدواج گوگوش و رها اعتمادی نه منبع مشخصی دارد و نه توسط کسی تایید یا تکذیب شده است اما بسیار مورد توجه مردم ایران قرار گرفته است .

فائقه آتشین گوگوش و همسرش رها اعتمادی

فائقه آتشین و رها اعتمادی

گفتنیست که گوگوش در سال ۱۳۴۶ با محمود قربانی صاحب یک کاباره ازدواج کرد، او از ازدواج خود صاحب فرزندی به نام کامبیز استکه او هم دستی در دنیای خوانندگی دارد.

او در سال ۱۳۵۱ از قربانی جدا شد و در سال ۱۳۵۴ با بهروز وثوقی بازیگر مطرح سینمای آن دوره ازدواج کرد. گوگوش تنها یک سال با بهروز وثوقی ازدواج خود را ادامه داد و بعد از آن با همایون مصداقی در سال ۱۳۵۶ ازدواج کرد.

مصداقی در دنیای هنر حضوری نداشت و یک بیزنس من بود و دارای یک شرکت بیمه. او در سال ۱۳۶۸ از مصداقی هم جدا شد و اینبار در سال ۱۳۷۰ با مسعود کیمیایی کارگردان سینما ازدواج کرد. گوگوش تا سال ۱۳۸۲ با مسعود کیمیایی به ازدواج خود ادامه دادو در دهه هشتاد برای همیشه از ایران مهاجرت کرد.

او در سال‌های اخیر در شبکه ماهواره‌ای من و تو آکادمی موسیقی راه اندازی کرده بود، او در آکادمی با رها اعتمادی که مجری برنامه بود همکاری می‌کرد. شایعه ازدواج گوگوش با رها اعتمادی که این روزها در کسوت ترانه سرا با گوگوش همکاری می‌کند نخستین بار نیست که بر سر زبان‌ها افتاده اما این خبر این بار تایید و یا تکذیب نشده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار